Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Присяга воїнів УПА. Слова, які варто прочитати на згадку про героїв

2238
Присяга воїнів УПА. Слова, які варто прочитати на згадку про героїв

Присяга воїнів УПА

14 жовтня – особливий день для українців. В цей день ми відзначаємо три важливих свята – День Покрови, День Козацтва та День створення УПА.

На честь свята сьогоднішню  спец рубрику  "Почни ранок з  любов’ю до України ", в якій M-Ukraine  щоранку публікує надихаючий патріотичний пост, ми присвячуємо воїнам УПА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виникло українське козацтво

Публікуємо уривок з фільму Уривок з фільми «Нескорений» (англ. «The Undefeated»), в якому проголошується присяга воїнів Української повстанської армії.

Текст присяги

Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю усіх Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського:

Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.

Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української.

Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном.

Буду виконувати всі накази зверхників. Суворо зберігатиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.

Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.Loading...