Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Печери Тернопільщини допоможуть подолати осінню депресію

Печери Тернопільщини допоможуть подолати осінню депресію

На думку психологів, найкращий спосіб не потонути в осінньо-зимової депресії і відновити психологічну рівновагу - це подорожі та активний відпочинок.

Якщо ви схильні до осінніх депресивних розладів, більше часу присвячуйте туристичним походам, щоб змінити вид діяльності і обстановку. Маршрут для подорожі можна вибирати залежно від смаків, уподобань і розміру сімейного бюджету.

Відомо, Україна славиться багатьма унікальними туристичними місцями, яким може позаздрити будь-який іноземний турист: унікальна архітектура, історико-культурні пам'ятники, багатовікові традиції, річки, гори, печери...

Останнім часом, за оцінками експертів туристичного бізнесу, відбувається пожвавлення розвитку саме активного відпочинку. По-перше, це значно дешевше, ніж, наприклад, поїхати за кордон на дорогий курорт, а по-друге - корисно для здоров'я.

В числі найбільш затребуваних турів активного відпочинку: відпочинок у Карпатах, сплави по річках Черемош, Дністер, подорожі по печерах Поділля і т.д.

Цьому сприяє і поліпшення сервісної інфраструктури (в Україні з'являється все більше недорогих і комфортних засобів розміщення та харчування), та й без проблем можна придбати туристичне спорядження. Особливо останнім часом популярними стають спелеотури. Бувалі спелеологи кажуть, що відчуття від перебування в печері неймовірні. Вони нагадують космічну невагомість і втрату зв'язку з реальним світом. Від пафосу й казковості кристалів перехоплює подих, тільки тут людська свідомість, нарешті, отримує спокій і відпочинок.

Україна - одна з небагатьох країн світу, яка може пишатися своїми печерами. У нас їх більше тисячі. Особливо цікавими для туристів є печери, які знаходяться на Поділлі. Завдяки своїй унікальності і нескінченним лабіринтам на весь світ стали відомі печери, розташовані на території Тернопільської області: друга в світі за довжиною печера «Оптимістична», печери «Озерна», «Млинки», «Кришталева». Саме печера «Кришталева», яка знаходиться в селі Кривче Тернопільської області, є печерою найнижчої категорії складності і вимагає мінімум спеціального туристичного спорядження, понад 2 кілометри маршруту висвітлюються, і подолати її можна в повний зріст.

До речі, печери можна відвідувати протягом усього року, оскільки, тут температура повітря завжди становить 9-10 градусів тепла.

Тому, як радять психологи, боротьба з осінньою депресією в ваших руках. Для цього вам потрібен інтернет, щоб вибрати маршрут, і велика любов до самого себе.Loading...