Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Грузинські політики поділяться з українцями досвідом реформ

Грузинські політики поділяться з українцями досвідом реформ

16 грудня 2014 делегація політиків-реформаторів Грузії презентує Україні проект створення нової влади і виховання молодих професіоналів нової формації. Вже з початку 2015 року, в рамках проекту Civil and political School, політичні діячі Грузії, які розвивали країну в європейську державу, будуть передавати досвідм молодим українцям.

Для досягнення цієї мети об'єднанням грузинських політиків і дипломатів створюється політичний лекторій CAPS для студентів та молодих спеціалістів, де стане можливим перейняти досвід Грузії.

Засновник освітньої програми:
Хатія Деканоїдзе - колишній міністр освіти і науки Грузії, екс-керівник Поліцейської академії. Вона була засновником подібної політичної школи в Грузії. І зараз, коли вже 11й випуск нових фахівців отримує кращі посади в своїй сфері, вона вирішила ініціювати школу і в Україні.

Також в освітній програмі візьмуть участь:

  • Катерина Ткешелашвілі - в минулому міністр закордонних справ Грузії, секретар Ради безпеки, Генеральний прокурор, міністр юстицій Грузії.
  • Сергій Капанадзе - колишній заступник міністра закордонних справ Грузії, засновник громадської організації GRASS.
  • Вахтанг Лежава - екс-заступник Кахи Бендукідзе, колишнього міністра економіки Грузії.

та інші лектори організації.

Засновники освітнього проекту впевнені в перспективі грузинсько-української співпраці в процесі виховання нового покоління дипломатів і політиків, а також у необхідності поділитися досвідом боротьби з корупцією та подолання труднощів, з якими зіткнулися українці.

«Я вірю в можливість зміни тієї системи, яка так не подобається українцям. Потенціал і ресурси країни навіть вищі, ніж у Грузії. Обмін досвідом та робота з молодим поколінням є ключовим рішенням у процесі євроінтеграції.»

Хатія Деканоїдзе, Засновник Civil and political SchoolLoading...