Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українці пишуть свою правду на Паркані

Місяць тому художник Віктор Дейсун запропонував найдемократичніший , на його думку, простір для громадської комунікації – Паркан. Через високу популярність серед українців організатори вирішили продовжити виставку до 15 лютого.

Дейсун вважає, що на Паркані кожна людина може висловити свою позицію та при цьому лишитись анонімною. Художник встановив звичайну зелену огорожу довжиною 18 м по периметру галереї і запропонував старт для діалогу – декілька плакатів різних епох та оголошення. Далі протягом виставки гості галереї мають змогу писати чи малювати тут все, що в них на думці – маркерами, фарбами, крейдою.

Таким чином Паркан став живою інтерактивною площадкою, яка яскраво відображає суспільні настрої. Українці висловлюють свою політичну та громадську позицію, діляться особистими переживаннями. І кожен може відчути себе творцем. 

Та Віктор Дейсун позиціонує свій проект не тільки як простір для самовираження, але й як символічну межу території, світогляду, ідентичності. Його паркан має хвіртку – вхід до другого залу, метафору переходу на інший рівень свідомості. У другій частині експозиції Дейсун розмістив яскраві живописні роботи. Так він показав перехід від обмеженого стереотипами способу мислення до творчої свободи і реалізації.

Виставка працює з 24 грудня 2014 року до 15 лютого 2015 року
Пн, вт: вихідні; ср - нд: з 11:00 до 18:00
Галерея «Мистецька збірка»
вул. Терещенківська, 13 (вхід в арку, 2-й двір)
Тел.: 050136 47 37, 044 234 14 27, e-mail: info@artzbirka.com, www.artzbirka.comLoading...