Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

10 найбажаніших українських чоловіків

1483
10 найбажаніших українських чоловіків

Змінилися часи і найпривабливішими для українок серед знаменитостей стали чоловіки не зі світу шоу-бізнесу і кіно в першу чергу, а мужні представники сильної статі.

Відважний боєць в наш час для багатьох жінок є завиднішим нареченим ніж син олігарха. Об'єктами дівчачих мрій стали зовсім інші представники української еліти, ніж раніше. 

Новий список найбільш привабливих чоловіків України – у нашому топ-10.

1. Український «кіборг». На першому місці у нас уособлення найбільшої мужності та відваги – збірний образ чоловіків, як нічого не бояться і захищають свою країну.

2. Дмитро Ярош
Постать лідера «Правого сектора» овіяна легендами і міфами. Коли нещодавно політик потрапив до лікарні, біля його ліжка зібрались не тільки молоді медсестри, а і різні красуні-відвідувачки. Дмитро має щасливу сім'ю і давно одружений. Але помріяти можна…
Дмитро Ярош 

3. 40-річний радник президента України Юрій Бірюков – теж приклад для багатьох чоловіків. Його мужність та організаційні здібності долий ому змогу зробити величезний вклад в майбутнє нашої країни. Дружина Бірюкова Тетяна та  двоє дітей однозначно відчувають себе з Юрієм захищено.
Юрій Бірюков 

4. Колега Дмитра Яроша по «Правому сектору» 40-річний Борислав Береза теж має дружину та двох дітей. Чоловік приваблює своєю принциповістю та сережкою у вусі. 
Борислав Береза 

5. З представників шоу-бізнесу у нашому списку головною мрією українок є Святослав Вакарчук. Крім харизми, сміливості та патріотизму, музиканту властива ще особлива романтичність. Кожна жінка мріяла б, щоб до неї ставились так, як Славко до коханої у своїх піснях. Вакарчук вже багато років є вірним своїй громадянській дружині Лялі.
Святослав Вакарчук  

6. У 28-річного боксера Олександра Усика нещодавно народилась третя дитина. Справжній козак Олександр не тільки досягає успіхів у боксі, а встиг збудувати щасливу велику сім'ю.
Олександр Усик 

7. 27-річний Володимир Парасюк став мрією багатьох жінок після свого сміливого виступу на Майдані, який, можливо допоміг переломити ситуацію. Голубоокий нардеп поки не одружений – тому дівчата мають всі шанси. Володимир Парасюк 

Завершують наш список не новачки різноманітних рейтингів: 
8. Музикант Сашко Положинський
9. Боксер Володимир Кличко
10. Голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський Loading...