Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

У Львові відбудеться пам’ятний концерт «Івасюк назавжди. Концерт для своїх»

На початку весни, 4 березня, у львівському Театрі імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1) відбудеться концерт з нагоди 66-ої річниці від дня народження легендарного композитора Володимира Івасюка - «Івасюк назавжди. Концерт для своїх». Твори Івасюка прозвучать у виконанні Заслуженої академічної капели України «Трембіта», Павла Табакова, Оксани Мухи, Марка Комонька, Ірини Долі та Тетяни Ціхоцької.

«Івасюк назавжди залишиться у нашій пам'яті за свої пісні, більшість із них стали для нас справді народними, пісні, які нікого не залишають байдужими… Гості концертів стануть свідками незвичного синтезу академічного та естрадного виконання у супроводі оркестру», - зазначив Андрій Сидор, організатор концерту та директор компанії «ДікАрт».

«Пісня буде поміж нас», «Я піду в далекі гори», «Я Твоє крило», «Лиш раз цвіте любов», «Мальви», «У долі своя весна», і, звісно, – легендарні «Червона рута» й «Водограй» - усі ці пісні та інші, незнані, слухач почує у нових аранжуваннях, над якими попрацювали композитор Роман Мельник та музичний керівник концерту, художній керівник капели «Трембіта» Микола Кулик. Загалом на концерті прозвучить 23 музичні композиції за творчістю Володимира Івасюка.

Зазначимо, у театрі ім. М.Заньковецької відбудеться два концерти о 17.30 та о 19.30

Квитки запитуйте у мережі квиткових кас «От-От», а також замовити чи забронювати квитки можна на сайтах kasa.in.ua та gastroli.ua.

Зауважимо, усі пісні звучатимуть наживо!

Організатор: компанія «ДікАрт».Loading...