Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

14 лютого в Києві буде створено найбільшу валентинку України, що об’єднує світ

14 лютого в Києві буде створено найбільшу валентинку України, що об’єднує світ

14 лютого 2015 року з нагоди Дня усіх закоханих з 12.00 до 15.00 у приміщенні ТРЦ «Глобус» (1-ша лінія) буде створюватися Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ. 

Найбільша Валентинка України, Що Об’єднує Світ – символ того, що кохання та романтичні взаємини виникають між людьми незалежно від кордонів, ситуацій у країні та світі. 

Найбільша Валентинка України – це більше 1000 підписаних листівок-валентинок, об’єднаних на єдиному великому полотні. До валентинок, підписаних усіма бажаючими під час заходу, будуть додаватися і листівки, надіслані з-за кордону та підписані більш ніж 20 мовами світу. 

До створення Найбільшої Валентинки України долучиться і найбільша молодіжна група «Активная молодежь Киева» (http://vk.com/flashpeopleee), учасники якої візьмуть участь у квесті в рамках заходу.
Підрахунок кількості валентинок та оголошення результатів рекорду – о 15.00. 

Ініціатор заходу - Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», представник Міжнародної Федерації Планованого Батьківства/ IPPF в Україні. Подія відбудеться в рамках проекту Фонду «Надання підліткам усесторонньої інформації про СРЗП через мережу волонтерів-однолітків та засоби масової інформації». Мета проекту - привернути увагу молоді до інформації, що допоможе будувати гармонійні взаємини, зберігати своє здоров’я, в  тому числі, репродуктивне, та планувати своє майбутнє. 
Під час заходу молодь отримає інформаційні матеріали про достовірні джерела інформації про сексуальне та репродуктивне здоров’я та права, зокрема:
- молодіжний інтернет-портал http://teenslive.info/, створений кількома мовами за підтримки ЮНЕСКО;
- Всеукраїнську інформаційно-консультаційну телефонну лінію з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я - 0 800 50 27 57.

Ідея та сценарій заходу створені волонтерами та активістами БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї».Loading...