укр
About
facebook twitter

Українці люблять своїх колег: оприлюднені цікаві данні

Українці люблять своїх колег: оприлюднені цікаві данні

Четверо з п’яти офісних співробітників відчувають симпатію до своїх колег. Підґрунтям для теплих стосунків усе частіше стає робота над спільними проектами. А ось кожен третій вважає, що працює в неприємному колективі. Це і багато іншого з’ясував у результаті опитування Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна.

79% «білих комірців» в Україні люблять своїх колег. Незважаючи на кризу, тих, хто сумнівається у своїй приязні до співробітників, за рік стало менше. Наприклад, кожен четвертий у 2013 році зізнавався, що не відчуває симпатії до колег, а в 2014 цього погляду дотримувався тільки кожен п’ятий.

Потепління стосунків у колективі в складних соціально-політичних умовах цілком надається поясненню. За даними опитування hh.ua, у кожному четвертому офісі співробітники згуртувалися на тлі обговорення і переживання подій, сформували єдине, спільне ставлення до них. Події останнього року і активне обговорення соціальних потрясінь на роботі не стали приводом для конфліктів і недружніх стосунків між колегами.

Чи відчуваєте Ви до своїх колег любов/симпатію? 

Ще рік тому приязне ставлення до колег формувалося на основі особистих стосунків. А тепер багато хто зближується зі співробітниками у процесі вирішення робочих питань. Також збільшилась кількість лояльних до всіх або до більшості колег (з 20% до 26%).

До кого Ви ставитеся з більшою теплотою? 

З-поміж тих, хто не любить своїх колег, 38% взагалі не вважають, що співробітників потрібно любити. Кожен третій вважає, що йому просто не пощастило, — робочий колектив здається їм неприємним, таким, що навіть не заслуговує на теплі почуття. Цікаве спостереження: кожен десятий вважає, що колектив «перший почав», а у 14% компаній не заведено демонструвати почуття на роботі.

Чому Ви не любите колег по роботі або не відчуваєте до них симпатії? 

Данні були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в жовтні 2014 року. В опитуванні взяли участь 476 респондентів. 

Джерело: HeadHunter Україна


Loading...