Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Розробка українського винахідника дозволяє отримувати електроенергію навіть при слабкому вітрі

Розробка українського винахідника дозволяє отримувати електроенергію навіть при слабкому вітрі

Винахідник Олексій Онипко розробив унікальну модель вітрогенератора, що працює в умовах слабкого вітру. Про це повідомляє інтернет сайт Сегодня

Більшість вітрогенераторів зроблені таким чином, що починають розкручуватися при початковому вітрі 2,5-3 м/с. Вироблення потужності, зазначеної в паспорті генератора, можлива при швидкості вітру більше 8 м/с. На території України не так багато місць, де є такі вітрові умови. Тому винахідники постійно прагнуть удосконалити конструкцію вітрогенераторів, які були б здатні працювати в українських умовах.

Одним з таких винахідників є Олексій Онипко, який зробив діючу модель нового типу вітрогенератора, здатного розпочати роботу при швидкості вітру менше 1 м/с. Така конструкція дозволяє мати типорозміри для генерації в межах від 500 до 10000 Вт При цьому рівень шуму низький, конструкція не вимагає високої щогли.

Робоча поверхня турбіни нового типу ефективніше площі класичної турбіни, відповідного діаметру. Крім підйомної сили крила, тут ще використовується енергія тиску вітру. Сама турбіна може бути виготовлений з металу, скловолокна або пластику.

Однак, розробник не має коштів для організації серійного виробництва і сподівається на допомогу держави або приватних інвесторів.Loading...