Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

21-річний спортсмен з Чернігова став найкращим новачком у біатлоні

Вчора збірна України повернулася додому після закінчення сезону. З'ясувалося, що в нашій команді відразу троє спортсменів, які отримали персональні нагороди від Міжнародного союзу біатлоністів (IBU). Раніше було відомо про двох з них - Валя Семеренко стала третьою в загальному заліку Кубка світу, а Сергій Семенов виграв "Малий кришталевий глобус" як кращий в заліку індивідуальних гонок. Тепер же серед тріумфаторів сезону ще й 21-річний Артем Тищенко. IBU назвав спортсмена з Чернігова кращим новачком сезону, тобто найперспективнішим молодим біатлоністом планети. Таку ж нагороду в жіночому біатлоні отримала 22-річна француженка Енора Латюльер.

Відзначимо, що Тищенко цього року стартував в юніорських змаганнях, а по ходу сезону потрапив до дорослої збірної, у складі якої завоював срібло чемпіонату Європи - 2015. Також Тищенко разом з Юлією Джим виграв бронзову медаль в історичній гонці - одиночній змішаній естафеті, яка дебютувала як нова дисципліна в біатлоні. Але розслаблятися Артему поки занадто рано, що розуміє і сам юний спортсмен, який заявив:

- У нашій команді постійно треба доводити своє право на місце в збірній і на можливість стартувати.

Джерело: kp.ua