Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Американський журналіст хоче зняти фільм про події на сході України

Американський журналіст хоче зняти фільм про події на сході України

Оповідання Сергія Лойка "Minibus to Hell" хоче екранізувати одна із відомих голлівудських кіностудій, яка звернулася до журналіста із пропозицією продати права на екранізацію. Про це сам журналіст повідомив на своїй сторінці в Facebook. 

Лойко також поділився посиланням на репортаж для Los Angeles Times, який розповідає про водія похоронно-весільного мікроавтобуса Олександра Косенка, який на своїй машині возив групу бійців під Піски. Саме ця історія і має лягти в основу фільму. «Про результати переговорів повідомлю пізніше», - написав він.

Сергій Лойко - журналіст російського походження, кореспондент видання Los Angeles Times, письменник, фотограф, перекладач. В Україні став відомим після серії фотографій боїв за Донецький аеропорт. Він був єдиним іноземним кореспондентом, хто перебував там разом із «кіборгами».

Репортаж Сергія Лойка 29 жовтня на радіо «Ехо Москви» про бої навколо Донецького аеропорту був розцінений Роскомнаглядом як такий, що виправдовує практику військових злочинів та суперечить Федеральному закону «Про протидію екстремістській діяльності». 

Джерело: Zaxod.net


Loading...