Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

В українській Вікіпедії відзначили найкращі фото природно-заповідного фонду України

Українські представники Вікіпедії традиційно нагородили авторів найкращів фотографій об’єктів природно-заповідного фонду України у межах проекту «Вікі любить Землю». 
Церемонією нагородження у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відкрилася виставка найкращих світлин заповідної природи України. Виставка знаходиться у Лаврській дзвіниці.

Проект «Вікі любить Землю» спрямований на створення повної інформаційної бази про природно-заповідний спадок України та світу. Він має на меті зібрати ілюстрації та статті у Вікіпедії для кожного об’єкту природно-заповідного фонду у світі та проходив цього року у понад 25 країнах.

Наразі зусиллями проекту за три роки проілюстровано 30% об’єктів природно-заповідного фонду України, загальна кількість яких становить понад 8 тисяч. Деякі з них досить складно ідентифікувати.

У межах проекту були нагороджені автори найкращих фотографій та автори, що сфотографували найбільшу кількість об’єктів, а також переможці у конкурсі статей Вікіпедії про природно-заповідні об’єкти. Найкращі світлини (за місцями) наводяться в нашій галереї.Loading...