Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

ТОП-3 пісні українською мовою, що стали світовими хітами

28 тис.
ТОП-3 пісні українською мовою, що стали світовими хітами

Вони не живуть в Україні, не співають для українців, але у своїх країнах хочуть показати, що українська пісня звучить особливо. Видання "24tv" відібрало ТОП-3 українських пісень, яких співають іноземці.

Перше місце

Впевнено посідає польський гурт "Еней". Треба визнати що у складі команди одразу троє українців, але хлопці аж ніяк не заграють з українською аудиторією, бо й власних фанатів їм вистачає. У їхньому репертуарі одразу декілька пісень нашою мовою, та найпопулярніша "Radio Hello".

В ютюбі її переслухали 9 з половиною млн разів, що робить саме цей трек найбільш популярною україномовною піснею в інтернеті. Результат, до якого не не дотягує навіть жодна пісня Океану Ельзи.

Друге місце

Цю сходинку займає литовський дует BEISSOUL & EINIUS. У себе вдома їх номінують на титул "Група року". Електронні диваки з Вільнюса зачаровують своїм голосом, а особливо коли співають українською. Можемо впевнено ставити у приклад пісню "Як ти й сказав".

Третє місце

І наостанок улюбленець Мадонни – Євген Гудзь. Його команда збирає багатотисячні аудиторії на фестивалях, та для меломанів усього світу Гоголь-Бордело завжди мають напоготові пісню про Київ – місто, яке Євген покинув ще в 70-х роках.

І саме цю пісню, як згадку про покинутий Київ, переробили хлопці, і надали їй нового звучання.Loading...