Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Карта шопінгу в Україні: що стильного можна купити в Тернополі

В період кризи особливо актуальним є питання розумного шопінгу, адже примудритись вкластись в скромний бюджет і при цьому не відмовити собі в розкоші придбання якісних товарів, вміє не кожен.

Досить часто модниці діляться досвідом і чутками про те, що поїхати за придбаннями раз на рік в Мілан чи Варшаву значно вигідніше, аніж купувати в Україні. Таке твердження є спірним, оскільки вартість перельоту та відсутність вміння прогнозувати свої забаганки на рік, роблять такий шопінг зовсім неекономним.

 M-Ukraine переконався на своєму досвіді, що в Україні є багато  цікавих місць та маленьких  виробників, де можна купити якісні речі за ціною «без зубів». Кожне місто має свої торгові «фішки» завдяки своїм традиціям імпорту та бізнес-креативу.

В серії публікацій Шопінг в Україні, ми познайомимо вас з неординарними представниками малого бізнесу, які виробляють цікавий продукт, та вартими уваги шопінг-точками.

Головним аргументом, чому варто полювати за знижками в інших містах, є те, що можна об’єднати два напрямки витрат - розваги та шопінг, адже подорожувати завжди цікаво.

Сьогодні знайомимо вас з місцем, яке відкрили для себе випадково:

Тернопільський ринок взуття

Тернопіль  - цікаве місце для модниць з кількох причин. По-перше, місто відоме своєю патріотичністю, тому у торгових центрах можна зустріти  гарний асортимент товарів в національному стилі. Ціни нижчі, ніж у Києві, навіть у мережевих магазинах європейських брендів.

Гарний асортимент одягу та взуття зі знижками можна знайти в ТЦ Подоляни, а на міському ринку продається багато товарів українських виробників.

Неподалік вищезгаданого ТЦ знаходиться взуттєвий ринок, де можна придбати товар з європейських розпродажів. Багатьом жителям Західної України, яким довелось у свій час поїхати на заробітки до Європи, вдалось налагодити якийсь невеликий торгівельний бізнес. Тернопільський ринок взуття зібрав таких продавців. На туфлях або чобітках, які тут продаються, ви можете виявити закордонні етикетки з ціною, яка була актуальною до розпродажів.

Наприклад, редактору M-Ukraine вдалось придбати замшеві туфельки відомого французького бренду Minelli за 400 гривень, на бірочці при цьому була інформація іспанською мовою та ціна 99 євро. Якість мого придбання засвідчили вже два активних сезони носіння.

Досить гарний тут вибір чоловічого взуття.

ВАЖЛИВО: на ринку є секонд-хенд, тому не лякайтесь і перепитуйте у продавців.

Після шопінгу обов’язково прогуляйтесь центром Тернополя, помилуйтесь красивим озером та обов’язково відвідайте якийсь ресторан – у місті чудова українська кухня за помірними цінами.Loading...