Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Найсильніші екстрасенси дали прогноз для України на 2016 рік: пророцтва на рік Мавпи

3861
Найсильніші екстрасенси дали прогноз для України на 2016 рік: пророцтва на рік Мавпи

Багатьох з нас цікавить питання, яким буде майбутнє нашої країни? Здавалося б, відповідь на це питання, не знає ніхто, але завдяки пророцтвам та прогнозам від найсильніших екстрасенсів України, з’явилася можливість, хоч трішки зазирнути наперед і спрогнозувати, що чекає Україну найближчим часом. У ясновидців, які брали участь у проекті ” Битва екстрасенсів “, існують різні пророцтва про Україну на 2016 рік і хто з них виявиться правий – покаже час.

Як відомо, переможницею ” Битви екстрасенсів ” минулого сезону стала Джулія Мак-Кензі. Її пророцтва на 2016 рік для України, є досить оптимістичними. За її прогнозами, в 2016 році, жителі нашої країни піднесуться духом і приступлять до планомірної роботи по досягненню поставлених цілей, а помилки минулого, стануть гарним уроком на майбутнє, пише 2016rik.com.ua.

У свою чергу, екстрасенс Рубіна Цибульська вважає, що в найближчому майбутньому ситуація в Україні буде поступово виправлятися на краще. У 2016 році військові дії на території нашої країни, на думку Рубіни Цибульської – припиняться, а цілісність держави збережеться.

А ось Хаял Алекперов впевнений, що найстрашніше для України вже позаду. Але прогнозувати дотримання перемир’я на сході, Хаял Алекперов – не береться, але в той же час його пророцтва і прогнози на 2016 рік про майбутнє України, говорять про те, що територіальна цілісність нашої країни збережеться, хоча для вирішення всіх територіальних проблем можуть знадобитися роки. Також пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2016 рік., говорять про те, що українцям слід очікувати  на деякі екологічні та кліматичні проблеми.

Ясновидиця Галина Потоцька пророкує, що 2016 рік надасть Україні нові можливості, проте рішення слід приймати виважено, так як існують великі ризики, пов’язані з непродуманими діями.Loading...