Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Український стратап, який свторює 3D-іграшки, за два дні зібрав на Kickstarter $40 тисяч

Український стратап, який свторює 3D-іграшки, за два дні зібрав на Kickstarter $40 тисяч

Український проект UGears, що випускає дерев’яні 3D-пазли для складання механічних іграшок, вийшов на платформу колективного фінансування Kickstarter і всього за два дні зібрав 40 тисяч доларів із запланованих 20-ти, повідомляє VIDIA.

На Kickstarter українці презентують свою нову розробку — повноцінну механічну модель потяга. Їх уже відзначили печаткою «Staff Pick», а до кінця збору коштів лишилось ще 32 дні.

Усі компоненти конструкторів Ukrainian Gears можна поєднати один із одним без застосування клею чи інших штучних кріплень.

«Кожна модель це не просто конструктор, а певна ідея, яка формується в процесі створення. Ми хочемо, щоб модель не тільки цікаво працювала, але й чудово та ажурно виглядала у якості сувеніру. Цікава конструкція з зубчастими коліщатками неодмінно викличе інтерес та, звичайно ж, захоплення від того як вона працює», – йдеться на сайті компанії.

Kickstarter — сайт фінансування творчих проектів за схемою краудфандингу. Kickstarter фінансує різноманітні проекти, у 13-ти категоріях. За три роки існування більш ніж 1 800 000 людей своїми пожертвами повністю успішно профінансували понад 20 000 проектів, зібравши більше $200 000 000.Loading...