Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Топ-3 найскандальніших українських співачок 2015 року, які збурили соцмережі

Коли рік добігає кінця, у ЗМІ прийнято підбивати підсумки, складаючи різноманітні рейтинги та обзори. Згадуючи події у сфері шоу-бізнесу варто відмітити, що деякі зірки у 2015-му давали дуже багато приводів для дискусій і допомагали різним виданням збирати трафік на тих, чи інших своїх заявах.

Отже найпопулярнішими «серіалами» світського життя у ЗМІ в минулому році були «зрадниця Лорак», «материнство та поїздка в Крим Ірини Білик» та «весілля Брежнєвої».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7-річний українець Женя Лебедин підірвав соцмережі віршем Висоцького: виступи, від яких мурашки по шкірі

Ані Лорак

Можливо б українці давно б змирилися з тим, що Ані Лорак не змогла відмовитись від шаленого успіху і заробітків в Росії, але медіа не могли позбутися можливості продовжувати  цей «серіал», оскільки кожна новина про пригоди співачки в Москві та її заяви збирали тисячі коментарів, лайків і шейрів в соцмережах.  

Обурення суспільства навіть доросло до ініціативи позбавити Лорак звання народної артистки України.

Можна припустити, що серіал «зрадниця Лорак», який стартував ще за часів Євромайдану, продовжиться і в наступному році, оскільки співачка не планує виїжджати з України і припиняти користуватись славою в Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-3 пісні українською мовою, що стали світовими хітами

Ірина Білик                 

Співачка, яку часто називають Примадонною української естради, мабуть, навіть не думала, що одна поїздка в анексований Крим, може перетворити її з улюбленої мільйонами зірки в майже «ворога народу».

Медвежу послугу зробив для Білик її друг Пилип Кіркоров (який до речі є хресним доньки Лорак), опублікувавши спільне селфі з артисткою, зроблене на окупованому півострові.

Коли повітряна білявка Білик намагалась виправдатись в ефірі телеканалу 1+1, закликаючи всіх до миру, то лише погіршила свою ситуацію, давши журналістам, те чого чекала публіка – приводу продовжити розкачувати скандальну тему.

Наприкінці року співачка дала новий інформаційний привід, який майже перебив попередній – не очікувано стало відомо, що Білик вдруге стала мамою за допомогою сурогатного материнства.

Віра Брежнєва

Віру Брежнєва, яка як і Лорак активно виступає в Росії, попадає там в різноманітні рейтинги та «тусується» на світських раутах в Москві, оминула критика та осуд суспільства за заробітки в країні-агресорі. І ЗМІ її на цю тему не «мочать» і злі коментатори в соцмережах оминають. Якось це не так популярно.

Співачці цього року вдалося стати одним з головних ньюзмейкерів світської сфери – її весілля з композитором Костянтином Меладзе стало справжньою сенсацією. Подробиці церемонії смакували українські, російські і навіть італійські ЗМІ. Навіть мер містечка в Італії, де відбулося весілля, явився у нашому медіа просторі. 

Про таємний роман співачки і композитора пліткували давно, навіть колишня дружина Меладзе називала Брєжнєву головною причиною розпаду їх шлюбу. Але уявити, що пара таємно одружиться – не міг ніхто.Loading...