Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Що подарувати на Новий рік: 5 креативних ідей з Різдвяного арсеналу

Питання «Що подарувати на новий рік друзям, родичам, колегам» особливо актуальнее для людей, які люблять дивувати близьких і надають перевагу подарункам, які мають викликати позитивні емоції, а не лише задовільняти побутові потреби.

M-Ukraine.com прогулявся виставкою різдвяни арсенал, яка проходила в минулі вихідні в столиці, і підгледів кілька гарних ідей для новорічно-різдвяних презентів.

1. Новорічні писанки та дряпанки - українське ноу-хау. Більшість людей звикли бачити розмальовані яйця лише у великодні свята, але насправді такими яєчками можна прикрашати і новорічну ялинку. Талановиті майстри своїми руками розписують курячі, гусячі та навіть страусині яйця різдвяними та зимовими візерунками, роблячи їх унікальним подарунком на свята.

Страусине яйце, яке ніби зіткане з сніжного мережива є справжнім VIP-подарунком, оскільки коштує $100. Гусячі яйця з візерунками ручної роботи коштують значно дешевше, але теж не мало.

Різьблені яйця

2. Живий тризуб або картина. Предмети декору, виготовлені з використанням скандинавського моху можуть здивувати навіть дуже вибагливих адресатів для подарунків. Ялиночки, картини та різноманітні такі аксесуари зеленіють у домі до п’яти років.

Картини з моху

3. Дерев’яні новорічні іграшки – модний тренд. Цього року навіть головна ялинка країни на Софіївській площі прикрашена ними. Таки подарунок особливо актуальний для сімей з дітьми, оскільки кожну іграшку ще можна розфарбувати на свій смак.

4. Пледи та шарфи з великою в’язкою підійдуть у по дарунок для тих людей, які дуже не люблять мерзнути і цінують стильні речі.

Пледи та шарфи з великою в’язкою

5. Вишита подушка здавна була популярним подарунком. Ця мода повертається: майстри вишивають подушки на сучасний манер «великими хрестиками».

Подушки з крупною вишивкою

Повний репортаж з Різдвяного арсеналу дивіться у нашій галереї.Loading...