Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українка на «Міс Всесвіт» вийшла на дефіле вечірніх суконь з жовто-блакитним прапором

5994

20 грудня у Лас-Вегасі відбувся один з найпрестижніших конкурсів краси «Міс Всесвіт 2015». Українська представниця Ганна Вергельська хоча і не здобула почесних титулів та не потрапила в топ-15 фіналісток, відзначилась виходом з прапором своєї держави та розкішним національним костюмом, шоу яких відбулось трохи раніше.

Підтримати українську красуню приїхала власниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт», дружина американського мільярдера Філа Рафіна – Олександра Рафін. На конкурсі відома світська леді була разом зі своїм чоловіком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міс світу 2015» стала сексуальна блондинка з Іспанії, а скромна українка не вразила журі

Переможницею конкурсу «Міс Всесвіт 2015» зі скандалом стала представниця Філіппін 26-річна Піа Алонсо Вуртцбах. Спочатку ведучий церемонії Стів Харві помилився та назвав королевою краси колумбійку  Аріадну Гуттиєрес. Радісну дівчину вже встигли коронувати, але тут Харві схаменився і виправив свою неточність.

В результаті Міс Колумбія стала Першою віце-місс, а Міс США – другою. В топ-5 «Міс Всесвіт 2015» також ввійшли Міс Австралія, Міс Франція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Білявка проти брюнетки: хто красивіша «Міс Україна» чи «Міс Україна-Всесвіт»

Нагадаємо, 19 грудня пройшов фінал конкурсу «Міс світу», переможницею якого стала іспанська актриса. Українка Христина Столока не вразила членів журі.Loading...