укр
About
facebook twitter

Кращі народні рецепти: кисіль, який зцілює серцево-судинну систему та печінку

Кращі народні рецепти: кисіль, який зцілює серцево-судинну систему та печінку
Фото: infosmi.net

Українці здавна користуються секретами народної медицини, щоб зміцнити здоров’я та позбутися хвороб. В часи, коли ефективність дорогих ліків часто розчаровує, такі рецепти набувають нової актуальності.

В мережі великою популярністю користується рецепт кисіль від медика, який сам ним вилікувався.

Цей кисіль лікує серцево-судинну систему, шлунковий тракт, печінку, підшлункову залозу.

Рецепт

3-х л. банку засипати на третину або на половину «геркулесом» або вівсяною меленою крупою і долити до верху кип’яченою охолодженою водою, добавити півстакана кефіру або простокваші, міцно закрити кришкою і поставити бродити на 2-3 доби. Процес бродіння можна прискорити, якщо поставити на тепле місце, десь біля батареї. Коли суміш перебродить, процідіть її через друшляк. Грубу частину суміші у друшляку промийте кілька разів невеликими порціями холодної води. Одержаний продукт з’єднайте з процідженою сумішшю (рідиною) і поставте відстоюватися 12-16 год. Після проходження часу відстоювання в банці утворяться два шари рідини: верхній рідкий, а нижній густий осадок. Верхній рідкий обережно злийте (не перемішуючи), ліпше відсмоктати гумовою трубочкою, а осадок (500-600 мл) перемийте, закрийте кришкою і – в холодильник. Це і є концентрат кисілю. По мірі можливості із банки беріть невеликі порції для приготування кисілю, а також невеликі порції для приготування закваски.

Застосовувати: 5-7 ст. ложок концентрату розмішайте в двох стаканах холодної води і на малому вогні доведіть до кипіння (весь час перемішуючи), а потім заваріть до бажаної густоти. В кінці варки посоліть. Добавте до смаку масла, остудіть і приймайте теплим, можна добавити ще молоко або вершки.

Джерело: evrika.if.ua


Loading...