Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Житній хліб – панацея від старіння: секрети довголіття від українського мікробіолога

1166
Житній хліб – панацея від старіння: секрети довголіття від українського мікробіолога
Фото: ostrovlubvi.com

Поради проти старіння українського професора, доктора мікробіологічних наук, травниці Нінель Осипенко користуються великою популярності в інтернеті. Українці на форумах діляться своїм досвідом застосування порад медика , відзначаючи їх ефективність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зупинити старіння організму: унікальні поради від генія медицини Миколи Амосова

M-Ukraine.com зібрав поради Нінель Осипенко з різних відкритих джерел.

Тож, як жити довго і здорово:

 1. Їсти потрібно мало. Не варто вживати свинину, а от, наприклад, курятину або молоду телятину слід їсти з хріном. Наш традиційний хрін з буряком – це дуже сильний засіб з профілактики багатьох недуг. Буряк добре чистить судини від тромбів. Це довів ще Галілео Галілей. Ну а хрін вбереже від інфекцій.
   
 2. Два три рази на тиждень потрібно їсти морську рибу, найкраще тріску.
   
 3. Замість цукру – мед. Адже вже за 20 хв. усі вітаміни і мікроелементи з нього опиняться в вашій крові. І вона тут же живить всім корисним весь організм. А от замінник цурку не вживайте. Його тепер додають у дуже багато продуктів, навіть у жуйки, бо він у 200 разів солодший за цукор з буряка. Не змішуйте мед з цукром, коли готуєте чай.
   
 4. Не вживайте багато кави та солі. Вони дуже шкідливі для наших білкових структур, бо вимивають кальцій з кісток, порушують зір. Кістки стають крихкими.
   
 5. Щоб не хворіти та зробити життя якомога довшим, треба вживати якнайбільше живої рослинної їжі, оскільки від вареної у суглобах та судинах накопичується багато «мертвого» кальцію у вигляді сечокислих солей. Крім того, кров стає густою, а вени – крихкими. Це приводить до стенокардії, гіпертонії, атеросклерозу тощо.
   
 6. Майже проти всіх хвороб діють цибуля та часник. Цибуля містить багато вітамінів, фітонцидів, мікроелементів. Сік цибулі корисний для зору, і при цьому вбиває трихомонади та стрептококи, туберкульозну та дизентерійну палички, глистів. А часник містить понад 200 унікальних компонентів, які є основою довголіття людини, й захистить від багатьох хвороб, навіть від раку.
   
 7. Обов’язково потрібно їсти чорний житній хліб, бо в ньому міститься вітамін Е, який бореться зі старінням.
   
 8. Лiки вiд грипу та старостi - вiтамiн А. Якщо його бракує, то людина легко застуджується та вразлива до недуг. Погiршується зiр, шкiра стає сухою, вiдбувається передчасне старiння органiзму. Цей вiтамiн є в медi, сирi, жовтках, печiнцi, рибi, риб'ячому жирi, вершках, бананах, помiдорах, цитрусових, виноградi, грушах, гарбузi, морквi, капустi, абрикосах, облiписi, перловiй крупi, вiвсянцi, соняшниковiй олiї, тваринних жирах

Рецепти вiд Нiнель Осипенко

Вiд кашлю:

 До соку з двох лимонiв додати одну ложку очищеного медичного глiцерину. Сумiш налити у склянку, долити по вiнця медом. Перемiшати. Приймати пiд час їди або пiсля неї. При сильному кашлi -- по 5 ложок на день, при не дуже сильному -- по 3 ложки, при слабкому -- по 2 ложки.

Вiд грипу:
 1. Трирiчний вазонок алое поставити на 5 днiв у темне мiсце. Пiсля цього змолоти листя на м'ясорубцi, додати пiвкiлограма меду i пiвлiтри червоного вина (примiром, кагору). Приймати по 1 столовiй ложцi 3 рази на день перед їдою.

 2. Взяти по однiй ложцi багна, липового цвiту, первоцвiту, медуницi й залити лiтром окропу. Настоювати вiд 1 до 7 годин. Пити по пiвсклянки, щораз доливаючи окропу, за 30 -- 40 хвилин перед їдою або через годину пiсля їди.Loading...