Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Екстрасенси розкрили неочікувані факти про Роксолану

Екстрасенси розкрили неочікувані факти про Роксолану

Троє найсильніших екстрасенсів 15-го сезону української "Битви екстрасенсів" на СТБ пройшли останні випробування. Київський екзорцист Світлана Мовчан, таролог з Дніпропетровська Яна Пасинкова і британський медіум Хелен Брайт спробували розкрити таємниці найвпливовішої жінки 16 століття – Роксолани.

Перевіряти сили екстрасенсів з Туреччини приїхала остання спадкоємиця Роксолани – Роксан Кунтер. У Туреччині про Роксолану існує багато легенд і чуток, її звинувачують у багатьох вбивствах і Роксан довгий час приховувала своє походження. Найбільше вона хотіла дізнатися, чи справедливі ці звинувачення.

Першою випробування проходила Світлана Мовчан. Вона змогла точно описати портрет Роксолани. За її версією, дружину Османського султана вбили. Також Світлана Мовчан змогла відчути кровний зв'язок між Роксоланою і Роксан.

Яна Пасинкова змогла відновити маловідомі історичні факти, згадки про яких збереглися в летопописях: у падишаха Селіма І, батька Сулеймана І був гарем чоловіків, а в смерті Роксолани за словами Яни винна третя дружина султана - Махідевран. За версією Яни, вона отруїла Роксолану рибою, виловленою в підземному водосховищі палацу.

Хелен Брайт підтвердила, що Роксолану марно звинувачують у смерті сина султана і Махідевран Мустафи. І Яна, і Хелен підтвердили, що Мустафу вбила його рідна мати. Також Хелен розкрила головний секрет Роксолани і розповіла, як їй вдалося так прив'язати до себе султана. Виявляється, коли татари викрали маленьку Роксолану, її відвезли в палац кримського хана, де вона виховувалася. В цьому ж палаці зростала мати Сулеймана Валиде. Кримський хан - рідний брат Валиде подарував Роксолану Сулейману. Валиде спеціально готувала Роксолану для свого сина і розкрила багато його секрети, завдяки чому юна наложниця вміла передбачати всі бажання султана.

Джерело: ukr.media


Loading...