Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Астролог передбачив, що Путіна скине верблюд

Астролог передбачив, що Путіна скине верблюд

Знаменитий астролог Влад Росс, передбачив анексію Криму, втечу Віктора Януковича і смерть його сина, теракти у Франції та багато інших подій, заявив, що повалення президента Росії Володимира Путіна відбудеться в рік верблюда.

"Я знаю тільки одне, що в рік зороастрійського календаря, який пов'язаний з верблюдом, кожні 32 роки усувається людина, яка є уособленням влади. У 1921 році верблюда фактично був усунений від влади Ленін, маразм мозку почався приблизно з весни, з березня це відбувалося. Додаємо 32 роки і отримуємо 1953 рік. Знову березень місяць, Сталін помирає, або йому допомогли померти. Він усіх боявся, бо йому передбачили, коли він був у духовній семінарії, що в кінцевому підсумку ліквідують. Різко змінився курс країни з цього моменту. Додаємо ще 32 роки після 1953-го і отримуємо 1985 рік, знову різкі зміни політики країни, приходить в березні Горбачов. Додаємо 32 роки, знову ж таки за зороастрійським календарем рік верблюда, рік складної ситуації в політиці для Росії, з березня 2017 року зависання Путіна у владі. А є ще другий цикл, оскільки він прийшов на затемненні в 1999 році 9 серпня. А 11 серпня було страшне затемнення, його видно було на всю Європу", - заявив Росс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 2016 рік від київського астролога: хто розбагатіє, а кому зустрінеться кохання

За його словами, Путін насправді доленосний кармічний правитель для Росії.

"Його доля повинна розподілятися в період 18,5 років. Якщо відрахувати від 1999 року, цикл повториться цього жахливого затемнення, як раз отримуємо знову 2017 рік. Тобто за двома показниками календарних циклів ми бачимо, що 2017 рік найнебезпечніший для Путіна. Природно, йому треба боятися палацового перевороту, навіть можливого фізичного усунення", - попередив астролог.

Джерело: УкрМедіа


Loading...