Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Вчений-медик з Ужгорода стверджує, що молитва зцілює кров: унікальне дослідження

Вчений-медик з Ужгорода стверджує, що молитва зцілює кров: унікальне дослідження

Український вчений стверджує, що молитва здатна зупиняти запальний процес у крові. Такі дані виявились в ході унікального дослідження, яке провів і запатентував Михайло Лазорик – кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, заслужений винахідник України, гомеопат, патентознавець.

 Він запатентував 166 винаходів, над деякими з них працював спільно зі своїми студентами, які є співавторами багатьох праць. Ідея дослідити вплив молитви на кров прийшла Михайлу Івановичу п’ятнадцять років тому. Дослідження про вплив на кров голкотерапії та лікувальних ванн уже проводив. Тому зацікавився: а чи змінюється структура крові під час молитви? Разом зі студентами взявся за працю. Священнослужителів вирішив не долучати, щоб вони не піддавалися сумніву щодо цілющого значення молитви.

На експеримент зголосилося всього 15 чоловіків та жінок, які поставили умову: не оприлюднювати їхніх прізвищ. Це були юристи, медики та люди без жодної освіти. Пацієнти хворіли на атеросклероз, гепатит В, серцеві патології та інші недуги. Треба зазначити, що дослідження не проводилося водночас над усією групою, адже аналіз крові одного забирає чимало часу.

Перед дослідом науковці брали капілярну та венозну кров, проводили аналіз. Потім хворий (або хтось із його знайомих) читав молитви хвилин 15-20 чи то подумки, чи з молитвослова. Це і «Отче наш», «Вірую», «Царю Небесний», псалом 50, до святих, до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові.

– Результати першого ж пацієнта здивували неабияк! – розповів виданню Вісник Михайло Лазорик. – Чоловік ледве вижив у аварії, в якій загинув його брат. Мав остеомієліт (загноєння кісток ніг). Коли порівняли показники крові до та після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту! В інших чоловіків – нижчий утроє, в жінок менші, адже вони емоційніші. Коли співставив результати дослідження про вплив на кров лікувальних ванн та голковколювання, то з’ясувалося, що молитва має… набагато сильніший ефект. Пояснюємо це тим, що під час запального процесу розвивається агресія проти збудника, а молитва діє заспокійливо. Своїм дослідженням ми підтвердили, що молитва – це не опіум для народу. Коли вона читається, звукові коливання діють на організм людини і викликають зміни показників крові. Тому що під час молитви ми включаємо свідомість, очі, слух і мовленнєвий апарат.Loading...