Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

10 цікавих спостережень киянки під час вагітності: любов, хамство і прострочені продукти

Вагітність – дуже особливий період, під час якого можна зробити багато цікавих відкриттів і по-новому оцінити своє життя, змінити пріоритети, почитати нові книги і збагатити свій внутрішній світ новими смислами.

За 9 місяців автор M-Ukraine.com багато за чим спостерігала, і ділиться з читачами деякими особистими висновками.

 1. Свою маму починаєш любити  і розуміти ще більше ніж раніше. Тільки оберігаючи маленьке життя у собі і розуміючи, які почуття викликає кожен рух дитяти в животику, усвідомлюєш, що відчуває до тебе твоя мама: як тремтить її серце, коли у тебе щось негаразд, чому їй важко було тебе колись відпустити на дискотеку чи відпочинок з подругами, чому зараз відключений телефон може провокувати в мами справжню паніку.


   
 2. Народити дитину від коханого чоловіка – просто неймовірне щастя. Коли виношуєш дитя від чоловіка, якого по-справжньому кохаєш, якому довіряєш, то період вагітності перетворюється на казку. До чоловіка починаєш відчувати ще більшу ніжність, а в дитинці хочеш бачити якомога більше рис коханого.


   
 3. Виходити заміж вагітною  - ще більша радість. Йти під вінець з маленькою таємницею в животику – це подвійне щастя, при умові, що головню причиною одруження є кохання. Відчуваєш, як класно, що ваше дитя теж присутнє на весільній церемонії батьків і воно теж відчуває радість одного з найважливіших днів своєї родини. А скільки ніжності між вами і вашою коханою людиною…. Потім покажете весільне фото своєму малюку, де тато тримає руку на животику мами і скажете: «А це донечко (чи синку) ти на знімку»!


   
 4. Трепетно до вагітних ставляться найчастіше лише ті, хто став батьками (не завжди, але найчастіше). Ставитися до вагітних жінок з увагою та турботою є найчастіше показником вихованості та емпатії. По-справжньому цікавитись станом та відчуттями вагітної жінки можна лише тоді, коли знаєш про що йдеться. Під час вагітності я зрозуміла, що пропустила такий же період своєї подруги лише зрідка цікавлячись її станом. Якби це сталось зараз – обов’язково стала б активною частиною цього неповторного періоду в її житті.  Писати та дзвонити у цей період найчастіше будуть і рідні і ваші знайомі-матусі)))

   
 5. Вагітність не захищає від хамства оточуючих.  Прийнято вважати, що до вагітних в суспільстві ставляться поблажливо і доброзичливіше, тому справжнім відкриттям стало – що, принаймні в українській культурі це не працює. Чоловіки в метро, які приросли попами до сидінь, хамство жінок, які штовхаються, бажаючи кудись пробратись першими і т.д. На мою думку, і неправильно чогось вимагати від чужих людей, ніхто нічого не повинен. Просто тоді вже й підтримувати міф ніби якась лояльність існує чи повинна існувати не потрібно. Хоча є деякі її прояви – про них у наступному пункті.


   
 6. Шеф може почати ставитись до вас не краще, а гірше.  Загалом вагітність не хвороба – і ніхто не зобов’язаний полегшувати вам перебування на роботі, крім тих випадків, якщо ви працюєте важко фізично. Зустрічаються керівники, які перестають бачити у вагітній працівниці інструмент розвитку бізнесу, оскільки перспектива гальмується на час декрету.   Якщо ваш бос був у відношення до вас жорсткий, то очікуйте, що ситуація може погіршитись.
   
 7. Продавці знають, що продають неякісні продукти: мовчать для інших, але попереджають вагітних. На останніх місяцях вагітності досить часто продавці київських маркетів таємничим голосом попереджали: «Дівчино, вам краще цього не купувати, візьміть інше».


   
 8. Інтернет – друг і ворог  вагітних. Користь від різних форумів для вагітних є, оскільки виникають сотні страхів і дрібних питань, якими не варто тероризувати свого лікаря. Але: інтернет розповсюджує міфи і статті, що втратили актуальність. Приклад: обираючи лікаря і пологовий будинок, жінки читають відгуки. Часто як мінус лікарю, через який форумчанки його «нікому не порадять», визнається те, що він рідко заходив до пологової палати. Насправді по протоколу, лікар зобов’язаний приєднуватись до акушера, якщо почались ускладнення. Тобто, якщо лікар заходить рідко – значить у вас все гаразд!
   
 9. Щастя виношування бажаної дитини, затьмарює будь-які інші життєві «кайфи». Навіть кар’єристки, для яких сім’я ніколи не була головною мрією життя.


   
 10. Люблячий чоловік з вагітністю коханої теж змінюється і стає мімімішнішим, хоча може це і приховувати від оточуючих.Loading...