Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українка зваляла з вовни Анджеліну Джолі: фото пухнастої знаменитості

Милі звірята, потішні інопланетяни, а ще – українські та світові зірки… Дивовижні поробки вдається робити енергоменеджеру Ользі Биндас з Тернопільщини.

– Ось вже чотири роки як валяння з вовни стало для мене професією, – розповіла 26-річна майстриня. – А почалося все з маленького сувеніру, який привезла зі Львова. Це були валяні прикраси. Ними я тішилась з півроку, аж поки ненароком загубила.

Аби розрадити дівчину, друг подарував їй вовну та голки для валяння… Відтоді спокою творчій натурі вже не було.

– Яких лишень іграшок не доводилось валяти! В основному на замовлення. Були інопланетяни, Дарт Вейдер, Йода. Всіх не перелічити!

Особливо цікава серія «вовняних знаменитостей» – дівчині вдалося з дивовижною точністю втілити відомі образи в незвичайному матеріалі.

– Процес валяння триває від кількох годин до кількох днів. Фігурки людей потребують, звісно, більше часу. Із зірок найважче було зробити Святослава Вакарчука. Хоча Анджоліну Джолі теж. Особливо її губи, – сміється Ольга.

Іграшки від тернопільської майстрині є у Тіни Кароль та деяких українських зірок. Фігурку Вакарчука, наприклад, для нього замовили друзі… Дивовижні поробки цінують за особливий настрій та оригінальність.

– У кожну вкладаю і душу, і розум. Кожну люблю. Кожною тішуся, цілую. Вони ж для мене як діти! А значить потребують любові. А якщо вже зовсім стати на хвильку філософом, то скажу, що насправді життя дуже нудне і краще його розбавляти позитивом і експромтом. І я знайшла власний спосіб тішити людей!

Джерело: ukontent.wordpress.com


Loading...