Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українка, яка хоче представити Британію на Євробаченні з антивоєнною піснею, написала листа королеві: текст

Українка, яка хоче представити Британію на Євробаченні з антивоєнною піснею, написала листа королеві: текст

Українська студентка лондонського університету, співачка Діана Месс, яка хоче представити Великобританію на конкурсі Євробачення-2016 піснею "World Support Ukraine", написала лист королеві Єлизаветі ІІ. Про це 20-річна патріотка повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

«За весь час правління Єлизаветта ІІ отримала більше 3 мільйонів листів, на які кожний відправник отримав відповідь. Я вирішила скористатися своїм правом написати Її Величності аби попросити про підтримку моєї позиції та антивоєнній пісні "World Support Ukraine" на британському відборі конкурсу Євробачення – 2016. Бо якщо не я, то хто?» - пояснила свій вчинок Діана Месс.

Текст звернення нижче:

«Ваша Величносте,

Мене звуть Diana, я - 20-річна студентка City University London з України. І я хочу попросити вас про підтримку.

Ваші слова про дотримання поваги до цілісності та суверенітету України дали надію активній українській діаспорі Лондона і лягли в основу моєї антивоєнної пісні «World Support Ukraine».

З нею я хочу виступити на Eurovision 2016, тому і подала заявку на участь від Великобританії.

На жаль, всі навколо говорять про «політкоректність», нагадуючи про те, що політичні пісні на конкурсі заборонені.

Але ж моя пісня не політична, вона антивоєнна.

Подібні пісні випускали Sting, Deep Purple, U2, Marlene Dietrich, John Lennon. Я не вважаю себе причетною до великих геніїв музики, але вірю, що моїй країні, як ніколи потрібна підтримка. І я можу підтримати її музикою.

Як сказав Себастіан Кербер, картина не може зупинити кулю, але вона може зупинити руку, що стріляє. Тому я співаю про те і заради того, щоб війна на сході України була припинена.

Прошу Вас нагадати всім, що антивоєнна пісня відноситься до категорії загальнолюдських цінностей, і що Великобританія є країною -засновницею конкурсу «Євробачення», а значить її думку та багаторічні музичні традиції слід поважати.

Уклінно дякую Вам,

Діана»

Нагадаємо, в національному відборі на Євробачення 2016 від Британії братиме участь співачка Діана Месс з піснею про війну в Україні "World, Support Ukraine".

Діана проживає в Лондоні, але родом вона з Запорізької області. Нещодавно співачка презентувала свій кліп на пісню "World, Support Ukraine", який можна подивитись тут.Loading...