Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Незламна Україна: аудіозапис унікального інтерв'ю Степана Бандери 1959 року

Незламна Україна: аудіозапис унікального інтерв'ю Степана Бандери 1959 року

Оглядаючись в історію, можна побачити, що насправді вороги завжди були ворогами, а «братерська» дружба лише штамп, покликаний на якийсь час ввести в оману українців.

Пропонуємо вам послухати аудіозапис інтерв'ю Степана Бандери датований 1959 роком, в якому провідник Організації українських націоналістів говорить про "більшовиків", які поширюють плітки про розгром українського національно-визвольного руху.  (Фейки та пропаганда були й в той час)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці 100 років тому вибороли незалежність

"Український національно-визвольний рух живе, розвивається і бореться далі. Всупереч всім намаганням та пропаганді ворога знищити його. Минуло вже 15 років, як більшовицька Москва по-новому окупувала Україну під кінець Другої світової війни.

Більшовики стараються стерти з лиця Землі українську революційну боротьбу всіма засобами тоталітарної системи. Українська повстанська армія, Організація українських націоналістів та вся українська нація склали в цій боротьбі дуже важкі жертви.

Але, зламати змагання України за свою незалежність ні знищити її керівної революційної сили - Москві не вдалося" - говорить Степан Бандера.Loading...