Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Фреймутизми: 20 надихаючих цитат із книги «Де їсть і з ким спить Ольга Фреймут»

12 тис.

Ольга Фреймут одна з найяскравіших зірок українського телебачення, яка викликає у глядачів та колег палітру різних емоцій.

Когось дратує її самовпевненість й гострий язик, коли, залишаючи сліди від шпильок своїх модних туфельок в місцях, закритих для людських очей, вона ще й злегка шрамує  своїми дотепами та «правдою в обличчя» его  деяких важливих та сильних.

Хтось навпаки у захваті від її сильного характеру, котрий загорнутий в таку привабливу обгортку тендітної зовнішності. Як би не було, байдужим до Фреймут важко бути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 лайфхаків від Григорія Сковороди, як мудро прожити життя

 

В успішної телеведучої, яка ще й нещодавно вдруге стала мамою, варто багато чому повчитись. Перш за все – вмінню любити себе, ліпити й створювати себе й бути самою собі Мікеланджело, не боятися осуду та критики оточуючих на шляху до своєї мрії та просто цікаво жити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мудрість Василя Стуса: 5 принципів життя та 20 книг, які поет радив прочитати

Пропонуємо вам кілька яскравих цитат з книги «Де їсть  і з ким спить Ольга Фреймут», які можуть додати сил та віри в себе.

***

Я вперто вбираюся у дороге та модне. У мене такий оберіг - щоб всякі недочоловіки у стоптаних черевиках і підтягнутих до пупця майтках оминали лісами-городами.

***

Мова – це паспорт. Перепустка у вищі касти суспільства. Вуйки та цьоці, пацани навіть з мільярдними рахунками і дітьми по сорбоннах чи університетах Ліги плюща ніколи не стануть культурними людьми, леді та джентльменами, поки «відсилають відкритки», «стірають носки» та «приймають участь» у вечірках, де регочуть так, що видно гланди. І то так голосно, що за країну образливо.

***

Уявіть,що маєте п`ять годин до відправлення літака. Хтось сидить на місці і чекає довгі години. Інший бере таксі та їде дивитися Місто. Я з тих, хто їде по Місту.

***

Ми дуже дивні люди. Хтось прийшов у це життя прошморгати носом і пролежати-проспати,мов безпритульні,що лежать у своєму бруді в метро. А хтось інший прийшов зробити цей світ іншим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 дуже сміливих фраз про стосунки та кохання з книг Ірени Карпи

***

Яка ціна любові, якщо вона однаково розрахована і на пияка,і на чоловіка із серцем святого?Я люблю за щось:за щедрість в увазі до мене,благородство,розум,порядність...Чоловіки без моралі мене не цікавлять. Це таке,як кредитна картка без грошей на ній.

***

Уявіть собі потайбіччя. Сидить Бог з архангелами,і щось відбувається таке,що люди народжуються,вирує життя. Здійснилося: у тебе Є ЖИТТЯ. Хіба можна вчинити з ним безвідповідально?Невже можна ставитися до себе безвідповідально?

- Навіщо ви тут лежите?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 потужних цитат Ліни Костенко, наповнених мудрістю та силою

***

Для мене кава - це філософія. товариство людей, які не п'ють кави, мені не імпонує, вони легко піддаються впливам, розмови з ними нудні й нецікаві, як зелений чай.

***

Коли поспілкувалася в Англії з графинею Спенсер, то зрозуміла: для схвального враження важливо завоювати повагу чоловіка. Окрім хорошої освіти та манер, потрібно грамотно одягатися. Так, наче королева Єлизавета – ваша бабця.

***

Природа – найкращий модельєр Довіртеся їй і старітимете красиво.

***

 Я сама собі створюю свою цікаву казку, і вона буде відрізнятись від написаних чоловіками.

***

 Я дуже трепетно ставлюся до одягу. Взимку все літнє перекладаю лавандовими гілочками та ховаю у коробки. Усе крім хатнього вбрання віддаю в хімчистку, також взуття та білизну. Так я економлю: витончене мереживо на бюстгальтер довше виглядатиме як нове, якщо не прати його у машинці з іншими лахами.

***

Справжня пані підбирає ледь завеликий одяг з натуральних тканин: льону, шоку, бавовни. Вона не дозволяє собі одягати одну річ два дні поспіль.

***

Руки жорстоко виказують вік панянки. Ось чому я свої обливаю кремом. Він у мене скрізь: в автомобілі , у торбинках, біля ліжка, навіть у сумочці подруги.

***

Одразу після душу беру флакончик парфумів. Бризкаю у повітря ї заходжу в ароматну хмаринку.

***

Дзьобати  в телефоні під час трапези – поганий тон ї доказ вашої невпевненості в собі.

***

Найбільшою перемогою над собою стала відповідність мого тіла душі. Красивими не народжуються.

***

Обожнюю снідати зі Златою. Обідати одна. А вечерю люблю з Ним. Це моя традиція.

***

Є речі які в житті собі не дозволю: штучні квіти, нарощені нігті… засинати із зачиненим вікном.

***

Усі порядні люди відкладають на «чорний день». Я так не хочу, щоб він настав, що й не інвестую в нього.

***

 У житті жінки має бути той чоловік який завдасть болю й змінить її.Loading...