Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Найкраще фото про війну в Україні 2016 року

Журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов опублікував на своїй сторінці у facebook фото з передової лінії АТО в селищі Широкине.

"В цьому кадрі якщо придивитись, є всі емоції: біль поранення, страх смерті, що летить поряд, ненависть до ворога, жаль до зруйнованого світу, любов до ближнього і до нашого крихкого миру, який наші хлопці захищають від війни..."

"В цьому кадрі динамічно зібране сучасне життя - колись жива вулиця, соковита літня зелень... Покинута поспіхом дитяча коляска, така безглузда там, де гуркоче смерть і нищення... Українські воїни - головний символ цієї війни, вони не кидають товариша, а смерть тут зовсім поряд, і вони тут, тому що вони захищають нове життя, котре з сім'ями і колясками колись повернеться сюди, життя, яке кипить в тилу, тому що десь на далекому клаптику землі наші хлопці проливають піт і кров..."

На думку Юрія Бутусова, це фото заслуговує бути представленим на всіх міжнародних фотоконкурсах. "Давайте разом зробимо це фото знаменитим" - закликає радник Президента.Loading...