Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українці підготували для Путіна вбивчий «Фантом»: ТОП найкращих нових зразків озброєнь армії

Українці активно працюють над створенням зброї, яка допоможе армії викликати повагу та страх у ворога. Нові розробки "Укроборонпрому" показали на міжнародній виставці "Зброя та Безпека", яка проходила в Києві 11-14 жовтня.

Серед  237 експонатів 46 підприємств концерну, представдених цього року, -  БКМ, бронетранспортери, САУ, БМП  і навіть бойові роботи.

Зіркою виставки став дистанційно керований мінібронетранспортер "Фантом" – одна з передових розробок ДП "СпецТехноЕкспорт".

Денний та нічний комплекси прицілювання дозволятимуть вести вогонь у будь-який час доби на відстані понад 1 км. Запас ходу становить до 20 км, керування здійснюється за захищеним радіоканалом або через волоконний кабель довжиною 5 км. Окрім того, його можливо оснастити високоточним протитанковим ракетним озброєнням.

Другим озброєнням, яке привернуло найбільшу увагу, стала платформа "Отаман 6х6" від НВО "Практика" з відкритою гарматою - 122-мм гаубиця "Гвоздика.

Також були презентовані:

БМП компанії "Техімпекс" з бойовим модулем TURRA 30,

Армійський всюдихід "Халк" від ПАТ "КрАЗ"

Гусеничний бойовий робот "Піранья" від ПАТ "Завод "Ленінська кузня"

Бойова колісна машина IГ "Азов"

БАРС-6 від АТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс"

Бойовий модуль "Тайпан" від УДЗП "Спецтехноекспорт"

Крім новинок, представлених на світлинах було багато стрілецької зброї, зокрема гордість наших зброярів - автомат "Малюк", багато рушниць і пістолетів. Великий вибір захисного спорядження - бронежелети, каски. А також одяг, взуття і багато іншого.Loading...