Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Чарівна 7-річна українка з синдромом Дауна стала зіркою в США. Фото. Відео

Маленька українка Софія з синдромом Дауна, яку ще в 16-місячному віці вдочерила американська пара Гектор та Дженіфер Санчез, стала справжньою зіркою в США. Відео з чарівною дівчинкою, яка виглядає щасливою і не боїться свого діагнозу, зібрали вже більше 6 мільйонів переглядів на Facebook.

Мама Софії розповіла, що рішення взяти дівчинку до своєї родини вони з чоловіком прийняли, оскільки один з їх трьох синів теж мав синдром Дауна і вони хотіли, щоб діти «пройшли цей складний шлях разом, розуміли одне одного».

Тепер 8-річний Хоакін та 7-річна маленька «українська принцеса» (так називають батьки Софію) стали справжніми друзями. За словами подружжя Санчезів, інші братики - 13-річний Дієго та 11-річний Матео - теж дуже люблять свою сестричку.

Софія веде активне життя: вивчає іспанську мову, займається черлідінгом, грає в шкільному театрі та розвиває кар’єру моделі.

Оскільки в США жовтень – це Місяць підвищення рівня поінформованості суспільства про синдром Дауна, родина Санчезів зняла кілька відео, які стали частиною соціальної кампанії. Ролики та сюжет в медіа викликали резонанс, зробивши Софію та Хоакіна справжніми зірками. Loading...