Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Суперпедіатри: в Україні пройде освітня конференція з майстер-класами та лекціями, як правильно лікувати дітей та надавати невідкладну допомогу

Суперпедіатри: в Україні пройде освітня конференція з майстер-класами та лекціями, як правильно  лікувати дітей та надавати невідкладну допомогу
Фото: SIH Medical Group

На конференції  педіатрів у Вінниці литовський професор-педіатр Арунас Валюліс розкаже про європейський досвід реформування медицини, а Євгеній Комаровський поділиться своїм баченням шляху, як національній педіатрії  стати цивілізованою. Крім того, експерти розкажуть про головні помилки лікування дітей антибіотиками та проведуть майстер-клас по невідкладній допомозі .

4 листопада 2016 року у м. Вінниця зберуться українські педіатри, які прагнуть докорінно змінити українську медицину зсередини, давши їй європейську якість. 

Під час конференції «ЗАХІД зустрічає СХІД: педіатрична практика у системі громадського здоров’я» лікарі проведуть для коллег із різних регіонів майстер-класи та лекції , які покажуть сучасні підходи та ноу-хау  в лікуванні дітей.

Організатором заходу є громадська організація «Українська Академія Педіатрії»  - єдиний представник України у European Academy of Paediatrics.

«Україна більше не може дозволити собі зволікати – занадто високу ціну громадяни щодня платять за відсталу медицину, занадто високу ціну український народ вже заплатив за шанс на кардинальні зміни. Я вірю, що спільними зусиллями ми досягнемо більшого, зможемо перемогти і реформувати медицину» - підкреслив Президент ГО «Українська Академія Педіатрії», д.мед.н., професор кафедри педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, керівник Центру тромбозу і гемостазу Леонід Дубей.

Гостем конференції  стане відомий литовський педіатр, член правління European Academy of Paediatrics, керівник Комітету по нерівності та гармонізації надання медичних послуг  дітям у Європі, професор Арунас Валюліс.

Крім того, під час конференції  проголосять про створення першого в Україні юридично легітимного Громадського об'єднання "Подільська Спілка Педіатрів", де об'єднались проєвропейсько налаштовані педіатри Поділля (Вінничина, Хмельниччина, Тернопільщина), співзасновником якого є УАП.

Зокрема на заході розкажуть:

  • Позалікарняна пневмонія: приклад литовської програми створення національного стандарту (протоколу) діагностики і лікування захворювань у дітей . Арунас Валіуліс
  • Європейська Академія Педіатрії та організація охорони здоров'я дітей у Центрально-Східній Європі: міст між мінливими суспільствами. Арунас Валіуліс
  • Від педіатрії «національної» до педіатрії цивілізованої: хто піде цим шляхом і хто повстане на цьому шляху. Євгеній Комаровський
  • Лікування найбільш поширених захворювань органів дихання у дітей: доказова медицина і наші реалії. Ольга Лига
  • Найбільш поширені помилки антибактеріальної терапії в практиці педіатра та лікаря загальної практики. Сергій Макаров
  • Невідкладна допомога на догоспітальному етапі. Дмитро Самофалов
  • та багато інших актуальних тем.

 ПОВНУ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ , ТАЙМІНГ ТА ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЛЕКТОРІВ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Конференція відбудеться за підтримки Департаменту охорони здоров'я Вінницькоі облдержадміністрації, кафедри пропедевтики дитячих хвороб Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова, а також Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Військово-повітряних сил України.

Аудиторія конференції: педіатри, лікарі суміжних дисциплін педіатричного профілю, лікарі загальної практики (сімейні лікарів).

З додатковою інформацію можна ознайомитись на сайті:

www.uap-education.org.uaLoading...