Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Індички-гіганти та вишукані качині паштети: цікаві продукти, які можна купити на ярмарку в Києві

1072

Тренд на здорове харчування стає дуже популярним. Магазинчики з приставками «Еко» мають все більше клієнтів, а споживачі все рідше бездумно купують продукти, не читаючи етикетку.   Мене дивують модні інста-дівчата , які замовляють екологічно чисті продукти для дієти з-за кордону, або купують в лавках картоплю без ГМО втридорога. Люди, ви що, серйозно?

Ми живемо в країні, де стільки чистих і якісних продуктів, що рідко зустрінеш у розвинутих європейських країнах. От, наприклад, чудова традиція є сільськогосподарських ярмарок у Києві, куди з’їжджаються просто бабусі продати свої овочі та невеличкі виробники з багатьох регіонів.

Ярмарки користуються великою популярністю серед киян. Але могли б іще більшою, просто для молоді , звиклої вважати достойним уваги лише те у чиїй назві є англіцизми, можливо, словосполучення «сільськогосподарська ярмарка» не асоціюється з хелс енд велнес.

Насправді тут можна знайти і руколу і салат Айсберг і всі види капусти, десятки видів сирів та запечених ковбас.

Перед тим, як розкажемо вам про продукти, які привернули мо увагу на ярмарку, назву причини, чому варто купувати не в супермаркетах:

По-перше, здорова їжа . Тут ви купуєте овочі з мінімальною кількістю нітратів – бабуся вирощує ті ж самі овочі для своєї родини, тому не буде їх травити. Домашня птиця – без антибіотиків. Корейська морква – без барвників. (Для порівняння зверніть увагу на етикетку з ціною, коли купите у супермаркеті фарш на вагу – там ви побачите цілий ряд хімічних добавок).

По-друге, соціально відповідальне споживання. Купуючи продукти у бабусі – ви допомагаєте вижити конкретній українській родині, а, якщо обираєте маленького виробника – спонсоруєте розвиток малого бізнесу.

По-третє, продовження традицій. Так само як слово «шопінг» є парою до сова Мілан, так і ярмарки та базари є традиційними для України.

До речі на багатьох ярмарках можна зустріти народні колективи, які співають такі українські пісні, яких ви ще не чули.

Переходимо до смачненького -  цікаві та здорові продукти , які можна придбати на сільськогосподарському ярмарку в Києві та ціни на них – дивіться у галереї.Loading...