Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Як знайти роботу в готелі за кордоном без досвіду: поради українки, яка працює керівником в найбільшій готельній мережі світу

Як знайти роботу в готелі за кордоном без досвіду: поради українки, яка працює керівником в найбільшій готельній мережі світу

Киянка Олена Поліщук, яка працює директором з маркетингу та комунікацій найбільшої міжнародної готельної мережі  Sofitel hotels and resorts (ОАЕ), розповіла, як українцеві знайти роботу в готелі навіть закордоном без досвіду роботи. Експерт запевняє – все можливо, потрібно лише правильно підійти до справи. Про це вона написала у своєму блозі «Записки готельера».

Про автора:

У Олени більше десяти років досвіду в корпоративних, маркетингових комунікаціях, репутаційному менеджменті в сфері послуг, краси і здоров'я, індустрії класу «люкс», готельному бізнесі в зарубіжних компаніях в Україні та Росії.

Працювала директором зі зв'язків з громадськістю п'ятизіркового готелю InterContinental Kiev, очолювала відділ зовнішньокорпоративних зв'язків Аmway в Україні та Росії , четвертому ринку корпорації Amway в світі.

У 2004 році Олена брала участь в розробці кейса для першого українського видання підручника - бестселера «Маркетинг» Вільяма Руделіуса.

Олена має ступінь MBA Hult International Business School (Бостон - Дубаї - Шанхай) і Диплом Чартерного Інституту зі зв'язків з громадськістю (Лондон)

*****

Чи можна знайти роботу в готелі не маючи готельного досвіду?

Чи можливо отримати роботу в готелі закордоном?

Чи можна подаватися й проходити інтерв'ю в міжнародних готелях, перебуваючи в своїй країні?

Чи реально пройти готельну практику або зробити кар'єру в готелі, не маючи диплома готельної школи?

Як директор маркетингу найбільшої міжнародної готельної мережі відповідаю "так!".

Мене часто запитують, як знайти роботу в готелі (ресторані, спа) за кордоном? Готельний світ дуже тісний через специфіку бізнесу (плинність кадрів, ненормований робочий день, відкриття нових готелів і т.д.), тому тут часто шукають співробітників.

Як то кажуть, «театр починається з вішалки», а пошук роботи - з резюме. На жаль, більшість наших співвітчизників, хто шукає або хоче працювати за кордоном, не вміють правильно його складати. А адже це найперше, що бачить потенційний роботодавець!

Нажаль, багато хто не користується можливостями найбільшою професійною мережі LinkedIn, в якій спілкується близько півмільярда професіоналів. Більше половини доходів якої припадає на рішення в сфері рекрутингу. Закордоном рекрутери і співробітники відділів кадрів шукають кандидатів і розміщують вакансії саме в LinkedIn.

Вам не обов'язково когось знати в готелі або мати родича за кордоном, щоб знайти роботу. Хоча, як то кажуть, зв'язків ніхто не відміняв, і якщо є знайомі люди, готові допомогти, прекрасно. Інсайдерська інформація або рада бувалої людини можуть стати в нагоді. Часто готелі шукають кандидатів всередині мережі, щоб дати шанс і можливість зростання своїм співробітникам. З іншого боку, більшість моїх колег, знайомих, та й я знайшли роботу самі. Подавайтеся, проходьте якомога більше інтерв'ю, щоб отримати досвід і запам'ятатися рекрутерам.

З чого почати? Де шукати роботу? Як складати резюме, як оптимізувати свій профіль LinkedIn? Де знайомитися з рекрутерами і кадровиками? Чим відрізняється робота в зарубіжному готелі? Як підготуватися до інтерв'ю? Перші місяці випробувального терміну. Неписані правила готельєрів та багато інших тем читайте в моєму блозі "Записки готельєра".

Буду рада отримати дізнатися ваші коментарі з приводу того, які питання вам цікаві в першу чергу.Loading...