Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Google запустив миттєвий переклад написів на українську з 88 мов

У мобільному додатку Перекладач Google існує функція миттєвого перекладу за допомогою камери. Вона дозволяє дозволяє побачити написи рідною мовою, просто спрямовуючи об'єктив камери на текст іноземною мовою. Це інтуїтивний спосіб зрозуміти своє оточення, який є особливо корисним, коли ви подорожуєте за кордон, оскільки він працює навіть без підключення до інтернету або мобільних даних.

А завдяки новому оновленню Google Translate цієї функції з`явилась можливість перекладати з 88 мов на більш ніж 100 мов. Тобто миттєвий переклад з камери додає підтримку перекладу ще для десятків мов, таких як арабська, хінді, малайська, тайська та в'єтнамська. Тоді як раніше була можливість перекладати лише між англійською та іншими мовами. Це означає, що тепер можна перекласти з іспанської на українську або з японської на китайську тощо. Ось які опції доступні для української мови:

 

У новій версії програми ви можете просто вибрати "Визначити мову" для мови, яку необхідно перекласти, а додаток Перекладач автоматично визначить мову та перекладе її. Наприклад, ви подорожуєте Південною Америкою, де розмовляють португальською та іспанською мовами, і ви бачите дорожний знак з написом. Додаток Перекладач Google тепер може автоматично визначити мову напису, а потім перекласти його на мову, яку ви обрали.

Уперше в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери вбудована технологія нейронного машинного перекладу (NMT). Це дозволяє отримати точніші та природніші переклади, зменшуючи помилки на 55-85% у деяких мовних парах. Більшість мов можна завантажити на ваш пристрій, так що ви можете використовувати цю функцію без підключення до Інтернету. Однак, коли пристрій підключено до Інтернету, ця функція використовує це з'єднання для отримання більш якісних перекладів.
 
Окрім цього, функції отримують новий вигляд: "Миттєвий" перекладає текст іноземною мовою, коли ви спрямовуєте на нього камеру. "Сканування" дає змогу зробити знімок і пальцем виділити текст, який ви хочете перекласти. А "Імпорт" дозволяє перекладати текст із фотографій, зроблених вашою камерою раніше.
 
Оновлення стане доступним для користувачів поступово протягом найближчих днів. Щоб скористатися функцією миттєвого перекладу за допомогою камери, завантажте додаток Перекладач Google.


Loading...