Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Мультфільм "Жив був Пес" визнано кращим за 100 років. Відео

Мультфільм \"Жив був Пес\" визнано кращим за 100 років. Відео

На честь 100-річного ювілею російської анімації, який відзначається в цьому році, сто професійних режисерів, художників і критиків в галузі анімації склали свій рейтинг ста кращих фільмів, створених за всі роки. Всього було названо 600 картин, а саму «Золоту сотню» оголосили на відкритті фестивалю в Суздалі, передає РИА «Новости».

Кращим було визнано мультфільм за мотивами української народної казки «Жив-був пес» (1982 рік) Едуарда Назарова! «Спочатку сценарій для мого нового фільму написав професіонал Сергій Іванов, - розповів режисер. - Мені не сподобалося. Не хотілося знімати про піонерів і космос. І я взявся за казку. Про те, як зустрілися в лісі старий вовк і старий пес: «Ти мені допоможеш, а я допоможу тобі». В голові крутилася тоді єдина фраза: «Щас спою!». До речі, в мульті звучать українські народні пісні «Ой там на горі» та «Та косив батько, косив я» у виконанні фольклорного ансамблю «Древо» з села Крячківка Полтавської області. Повідомляє "Сегодня".

Друге місце списку дісталося «Їжачку в тумані" Юрія Норштейна, названому в 2003 році кращим фільмом всіх часів і народів, а третє - «Вінні-Пуху» Федора Хитрука.Loading...