Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Найкрасивіша українка станцювала просто посеред Чикаго

Найкрасивіша українка станцювала просто посеред Чикаго

Станцювати просто посеред американського мегаполіса наважилась Валерія Лосюк, Міс Українська Діаспора 2012. Красуня взяла участь у зйомках промо-відео до конкурсу “Міс Українська Діаспора 2013″.

За задумом організаторів, у промо-ролику польова українська красуня потрапляє у велике американське місто, де сміливо і гордо демонструє своє національне походження.

“Покажи всьому світу, що ти – українка” - саме з таким гаслом стартує конкурс Міс Українська Діаспора 2013, участь у якому візьмуть красуні українського походження, які живуть в діаспорі.

Дійство відбудеться 20 жовтня в Copernicus Theater у Чикаго, а зірковими гостями свята будуть скрипаль-віртуоз Василь Попадюк та переможниця Євробачення, співачка Руслана. Спеціальними гостем, також, буде чемпіонка, художня гімнастка Надія Васіна. Організатором конкурсу є Медіа-портал VIDIA, найбільший незалежний інформаційний ресурс у діаспорі.

Нагадаємо, Валерія Лосюк отримала перемогу у жовтні минулого року та нещодавно побувала в Україні з благодійною місією.Loading...