Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

По пабах! Українські традиції святкування п'ятниці

По пабах! Українські традиції святкування п'ятниці

Всі ми індивідуальні, кожен зі своїм характером і цінностями, вихованням і принципами. Але є моменти, коли мешканці українських мегаполісів максимально близькі за настроєм і своїми бажаннями. Ранок понеділка і вечір п'ятниці багато з нас проводять дуже схоже.

Перший день тижня ми зустрічаємо з надією, що настане кінець світу і не доведеться йти на роботу. Щодо кінця світу, звісно, жарт, але вставати з ліжка в понеділковий ранок - спражній подвиг для кожного з нас. Ми навіть ставимо будильник на 30 хвилин раніше, щоб потім його вимкнути і ще пів годинки поспати. З того моменту, як прокидаємось уже в офісному кріслі за улюбленим комп'ютером починаємо мріяти... про хороший, приємний день, який називається п'ятниця.

П'ятниця для українців день особливий: він починається з посмішки, швидко і легко проходить і часто дуже весело закінчується.

Отже, традиції п'ятниці.

1. В цей день прийнято вітати один одног з закінченням тижня. Статуси в соцмережах, аськах, скайпах зазвичай розриваються від позитивних емоцій пов'язаних з цим днем.

2. Також прийнято жартувати на тему п'ятниці. Існують вже класичні анекдоти і фрази про це велике щотижневе свято:

  • Ввечері минулої п'ятниці українські вчені знайшли раніше невідомий привід...
  • П'ятницЯ!-п'ятниЦЯ!!-п'ятнИЦЯ!!!-п'ятНИЦЯ!!!!-п'яТНИЦЯ!!!!!-п'ЯТНИЦЯ!!!!!!-П'ЯТНИЦЯ!!!!!!! - з жахом кричала печінка...
  • П'яТнИцЯ - БеШкЕтНиЦя))).
  • Думки з похмілля: "Вчора була п'ятниця, завтра субота... Боже, а що ж сьогодні?.."
  • Середа - це маленька п'ятниця)))
  • Зараз раптом зрозумів, що цей робочий тиждень складався з двох понеділків і двох п'ятниць... 

3. Якщо п'ятниця випадає на свято, байдуже яке, то робочий колектив знайде будь-які способи, щоб знайти аргументи відзначати його на гідному рівні скороченим робочим днем.

4. Головний напій п'ятниці - пиво. Дружніми компаніями збираються після роботи українці, щоб насолодитись цим напоєм вдосталь в улюбленому пабі.

5. Якщо в цей день проходить важливий футбольний матч - потрібно розуміти, що в пивних барах буде аншлаг. Футбольний матч улюблених команд і п'ятниця - це подвійне свято, яке потрібно відзначати вдвічі веселіше!

6. Багато українців збираються в п'ятницю, щоб зняти стрес, що накопичився за тиждень на роботі. Що міцніше по градусу напій, який в п'ятницю розпиває людина - то сильніше стрес він пережив за п'ять днів.

7. Тостом, що супроводжує такі посиденьки, є слово: «Задовбали!». Застосовано воно може бути пояснюючи відносини, що склались з начальником (колегою, коханкою шефа), жінкою (тещею, свекрухою і «його друзями»), податковою інспекцією (владою, погодою) тощо.

8. П'ятниця часто закінчується в суботу вранці.

9. Якщо чоловік повертається додому напідпитку, поясненням дружині служать всього три слова: «Так п'ятниця ж!».

10. Вечір п'ятниці - момент, коли ми відчуваємо себе вільними, тому що попереду вихідні, спати можна скільки завгодно, обідати не в строго обмежений час і провести день в улюбленому домашньому одязі, а не в сковуючому костюмі.

Найшвидшої Вам п'ятниці!Loading...