Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Шоколадні музеї України

Шоколадні музеї України

На минулому тижні в Центральному музеї Тавриди, в Сімферополі, була представлена незвичайна виставка. Серед історичних колекцій найрізноманітніших епох, з'явились незвичайні експонати, які були створені зовсім нещодавно і не призначені для вічного зберігання, тривалість їхнього життя не перевищує і пів року. Приблизно через шість місяців нові експонати перестануть представляти цінність, оскільки зіпсуються, адже зроблені вони з шоколаду.

Вирушаючи на відпочинок на українські курорти: Крим Алушта пансіонат "Алые паруса", в Севастополь чи Феодосію, не забудьте включити в програму відпочинку відвідання шоколадного музею. Щоб побачити шоколадні експонати не обов'язково їхати саме в Сімферополь, адже музей постійно подорожує Україною, а також російськими містами.

Шоколадный музей Симферополь

Точніше, музей не один, їх уже чотири на території України. Виставки відвідують різні міста, збираючи широку аудиторію. Тому, ознайомитися з апетитними експонатами може пощастити кожному, можливо музей завтра приїде і до вашого міста.

Музей шоколаду належить кондитерській фабриці «АВК» і не має постійної прописки. Експозиція музею є не просто колекцією солодощів, а справжніх витворів шоколадного мистецтва.

Фото, шоколадний музей, Україна

Але мета виставки не просто вразити відвідувачів витонченістю виробів, створених майстрами кондитерської справи, але і донести до них цінну інформацію про шоколад. В музеї людей знайомлять з історією шоколаду, розповідать, як відрізнити справжній шоколад від замінника та безліч інших цікавих фактів про ці ласощі.

Україна, Сімферополь, Шоколадний музей

Звісно, всі відвідувачі, серед яких переважна більшість - це діти, можуть не лише розглядати експонати, але і скуштувати справжній шоколад безкоштовно. Вхід, звичайно, також безкоштовний: дітям достатньо показати шкільний щоденник з п'ятіркою з будь-якого предмету, щоб пройти на шоколадну виставку.

Шоколадний музей, фото

Джерело: nowaday.biz


Loading...