Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Україна посіла 25 місце за рівнем вищої освіти

Україна посіла 25 місце за рівнем вищої освіти

Вузи США, Швеції та Канади визнані кращими в світі. Україна на 25-му місці в рейтингу.

Нове дослідження, проведене вченими з Мельбурнського університету, називає країни, де дають найбільш якісну вищу освіту.

Експерти порівнювали освітні системи в 48 країнах за більш ніж 20 критеріями, серед яких державні інвестиції у вищу освіту, підготовка потрібних для країни фахівців, зв'язок з університетами за кордоном і т.д.

У першу п'ятірку потрапили такі країни, як США, Швеція, Канада, Фінляндія і Данія. США домінують в світі не лише за розміром інвестицій в освіту, а й за кількістю опублікованих наукових статей, повідомляють ФІНАНСИ bigmir) net.

Професор Рос Вільямс з Мельбурнського університету говорить: "В умовах глобалізації сильна система вищої освіти необхідна будь-якій країні, яка бажає бути економічно конкурентоспроможною".

ТОП-25 країн для здобуття вищої освіти:

1. США
2. Швеція
3. Канада
4. Фінляндія
5. Данія
6. Швейцарія
7. Норвегія
8. Австралія
9. Нідерланди
10. Британія
11. Сингапур
12. Австрія
13. Бельгія
14. Нова Зеландія
15. Франція
16. Ірландія
17. Німеччина, Гонконг
18. ПАР
19. Ізраїль
20. Японія
21. Тайвань
22. Корея
23. Португалія
24. Іспанія
25. Україна

Раніше український журнал Корреспондент писав про те, що українські вузи втрачають авторитет в очах студентів, які прагнуть у міру своїх можливостей отримувати західну освіту. У єдиноборстві вітчизняних академічних знань і закордонних практичних навичок перемагає розумний прагматизм.Loading...