Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Україна потонула у... ''Океані Ельзи''. Відео

Україна потонула у... ''Океані Ельзи''. Відео

Українські поціновувачі якісної музики цієї суботи мали можливість, на повну силу отримати заряд сильної рокової енергетики. Зазвичай, ми із захватом споглядаємо трансляції LIVE-концертів зарубіжних зірок, які показують, такий собі, майстер-клас нашим вокалістам. Цього ж разу, в Палац Спорту можна було сміливо запросити найголосистіших зірок з-за кордону, аби вони взяли урок вокалу нашого «вітчизняного продукту». Мова йде, звичайно ж, про гурт «Океан Ельзи» і, зокрема, про Святослава Вакарчука. Разом із симфонічним оркестром вони дали живий концерт, який запам’ятається фанам своєю щирістю і драйвом. Втім, як завжди.

На сцені не було багато декорацій, по залу не літали дивакуваті кулі чи інші предмети, не влаштовували «океани» якогось грандіозного лазерного шоу. Слава і його хлопці заповнили сцену собою і своєю музикою. У величезному приміщенні було спекотно не від опалення, а від стовідсоткового його заповнення. Як завжди, Вакарчук дарував людям своє «дякую», вітався нібито з кожним особисто, щиро переживав кожну композицію. Ті, хто вже бував на шоу О.Е. знають, наскільки оригінально рухається на сцені наш Славко. Сприймати можна їх по-різному, але у таланті хлопцеві не відмовиш: рухатися таким чином, співати чисто і якісно і при цьому дарувати сильну енергетику в багатотисячний зал. Одним словом – талант.

Варто зазначити, що вік і статус у присутніх був дуже широкий: від 16 і до 60, поважні жінки у сукнях, серйозні чоловіки в костюмах, молодь в джинсах і відомі діячі України. Всі вони, як один, співали улюблені пісні, аплодували і намагалися підтанцьовувати.

Було дещо змінене розташування фан-зони: цього разу її перемістили не біля самої сцени, а від середини Палацу Спорту. Втім, це не завадило ані спілкуванню фанатів з гуртом, ані їхній підтримці, яку фани давали голосними криками та аплодисментами.

Кожна пісня «Океану Ельзи» – це маленька історія. Відома композиція про кохання «Не питай», була осяяна тисячами телефонних вогнів. Зі сцени лідер гурту просив кого-небудь, зняти це зі сцени, так як сам він забув телефон у гримерці. Гурт тричі викликали «на біс». Зал не відпускав свого улюбленця, а «Океани» не шкодували сил і відгукувалися на прохання свого фана.

Неймовірний драйв і шалені емоції, щирий спів і якісна музика, талановиті пісні і вдячність публіці – все це наш український «Океан Ельзи».

P.S. Після концерту вдалося почути наступний діалог двох жінок, віком до 50 років:

- Який же заряд енергетики я отримала! Я так танцювала!

- Так, неможливо було всидіти. Куди поїдемо тепер? Після такого не можна одразу додому!Loading...