Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Український суперважковаговик АН-225 Мрія встановив черговий рекорд

Український суперважковаговик АН-225 Мрія встановив черговий рекорд

Вже не один раз, потрапивши до Книги Гіннеса за перевезення найбільших вантажів, сьогодні АН-225 підняв в небо цілу картинну галерею.

«Ми офіційно підтверджуємо цей рекорд. Галерею з 500 картин підняли в небо на висоту 8 кілометрів. Дуже символічно, що для встановлення рекорду було обрано саме цей літак, адже він сам є у книзі рекордів Гіннеса, це чудове поєднання визначних досягнень людства», - каже офіційний представник Книги рекордів Гіннеса Джек Брукбенк.

Автор ідеї Сергій Бойко до своєї мрії йшов 10 років. І ось тепер її втілив АН-225.

«500 картин, 120 художників, галерея в повітрі, це вже подія, і це зробила Україна, це зробив Антонов, 10 років я займався цією ідеєю», - розповідає організатор галереї Валерій Бойко.

Встановлення рекорду приурочили до відкриття Міжнародного авіасалону «Авіасвіт». Цього року свою продукцію тут представили понад 300 учасників. Відомі експерти у сфері авіації та космосу з 35 країн ділилися новими розробками та говорили про перспективи співпраці. За словами першого віце-прем’єра Валерія Хорошковського, сьогодні небагато держав у світі можуть похвалитися такою базою для освоєння авіації та космосу, як Україна.

«Ця виставка стане ще одним стимулом до розвитку нашої авіаційної і космічної промисловості, до укладення вигідних контрактів для українського виробника», - розповідає перший віце-прем‘єр-міністр України Валерій Хорошковський.

Український «Антонов» презентував на «Авіасвіті» модернізований транспортний АН-70, який успішно здійснив перший політ. До 2020-го року ми спільно з росіянами плануємо підняти в небо 60 таких машин. На авіасалоні підписали нову угоду і про спільне виробництво вантажопасажирського АН-140. В Росії визнають, попит на наші літаки лише зростатиме, адже в України у цьому сегменті немає конкурентів.

Співпраця з Росією – це стимул для розвитку, вважає генеральний конструктор «Антонова» Дмитро Ківа. З кожного АН-70 Україна отримає не менше 30 мільйонів доларів, з АН-140 – понад 7.

У той час як авіавиробники показували фінансову майстерність, у небі вищий клас демонстрували повітряні аси. Окрім «Мрії» показові польоти здійснили і АН-148, і АН-2. А за ними небо розписали і росіяни з пілотажної групи «Русь». Авіашоу триватиме 4 дні. А відвідувачі зможуть потрапити сюди на вихідних.

Джерело: ICTV


Loading...