Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українці зможуть відвідати Євробачення-2012 без віз

Українці зможуть відвідати Євробачення-2012 без віз

Громадянам України не потрібна віза в Азербайджан, де цього року буде проходити пісенний конкурс "Євробачення". Про це повідомив спікер Міністерства закордонних справ України Олександр Дикусаров.

За його словами, згідно з угодою між урядами України та Азербайджану від 14 лютого 2002 року, в'їзд громадян України до Азербайджану здійснюється без віз.
Він також повідомив, що Президент Азербайджану підписав Указ, яким тимчасово упросив в'їзд в цю країну громадянам країн, з якими діє візовий режим.

О.Дикусаров повідомив, що ці гості конкурсу зможуть отримати візу безпосередньо в аеропорту за умови пред'явлення певних документів. Зокрема, підставою для видачі візи для таких громадян є наявність квитка на "Євробачення - 2012" або документа, що підтверджує його придбання, або ж запрошення від оргкомітету або офіційна журналістська акредитація при конкурсі.

Зазначимо, що цього року "Євробачення" буде проходити 57-й раз за свою історію. Для конкурсу в Баку спеціально побудували Бакинський кришталевий зал. Датами, встановленими для двох півфіналів, є 22 травня і 24 травня 2012 року, фінал запланований на вечір 26 травня 2012 року.

Нагадаємо, Україну цього року на Євробаченні буде представляти співачка Гайтана.

Джерело: citi.cv.ua


Loading...