Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Визначено кращу поштову марку України

23 травня 2013 року відбулося урочисте оголошення результатів і нагородження переможців конкурсу «Краща поштова марка України 2012». Також під час заходу було проведено жеребкування анкет авторів, які голосували за марки-переможці. Обрані таким чином три щасливчики отримають цінні подарунки – добірку поштових марок України за 2012 рік, які будуть їм надіслані додому.

Участь у заході взяли генеральний директор Укрпошти Оксана Плотнікова, представник Асоціації філателістів України Євгеній Тупчій та художник Кость Лавро –  український книжковий графік, член Спілки художників України, лауреат Національної Премії України ім. Тараса Шевченка.

За період проведення конкурсу, що тривав три місяці, на адресу Укрпошти з усіх куточків України надійшло 882 анкети з пропозиціями щодо кращих поштових марок, блоків і малих аркушів, введених у поштовий обіг минулого року.

  • I місце, з результатом у 1009 балів, посів художній поштовий блок «Щедра Україна. Літо» Художниця – Наталія Кохаль;
  • ІІ місце зайняв художній поштовий блок «Українське подвір’я», 862 бали, художник – Кость Лавро;
  • ІІІ місце посів художній поштовий блок «Нікітський ботанічний сад – Національний науковий центр. 200 років», 784 бали, художник  – Миколай Кочубей.

«Ми щиро дякуємо всім учасникам конкурсу, які надсилали анкети та віддали свої голоси за найкрасивіші, на їхню думку, марки. Нам надійшла майже тисяча анкет, і дуже приємно, що в Україні є багато людей, зацікавлених в розвитку філателії. Адже, надіславши анкету, кожен бажаючий міг у такий спосіб засвідчити свої уподобання і творити історію разом з нами!» –зазначила генеральний директор Укрпошти Оксана Плотнікова.Loading...