Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

У Львівській області відкрили нове газове родовище

У Львівській області відкрили нове газове родовище

Паливо, добуте з «мезозойського» родовища, відкритого у Львівській області почало надходити в газотранспортну систему України, передає ЛIГАБiзнесIнформ.

«Львівщина повертає собі реноме газодобувного регіону.Після знаменитої Дашави, яку безжально викачали на потреби СРСР, тут не вдавалося знайти значних покладів газу. І ось після 40 років пошуку зусилля вчених увінчалися успіхом: недалеко від Дашави відкрито Крехівське родовище. Як стверджують геологи - це одне з найбільших покладів блакитного палива «закладеного» ще в мезозойську еру. Це відкриває можливість серйозного видобутку газу», - заявив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

За попередніми оцінками експертів, родовище може містити близько 150 млн кубометрів газу, що дозволить експлуатувати його не менше 10 років. Однак цим видобуток «львівського» газу не обмежиться. До кінця року інвестори планують пробурити на цій же площі дві свердловини. А в 2016-му в програму будуть включені і газоносні площі сусідньої Івано-Франківської області. Loading...