5 наймальовничіших водоспадів українських Карпат

Дивовижна природа Українських Карпат щорічно приваблює багатьох туристів, як українських, так і зарубіжних, які хочуть на свої очі побачити прекрасні пейзажі, карпатські ліси, річки і схили гір. А ті, хто вже побував у Карпатах хоч раз, мріє туди повернутися знову і знову.

Сьогодні ми познайомимо вас з найкрасивішими водоспадами, які знаходяться в затишних куточках Українських Карпат.

Бухтівецький водоспад знаходиться на гірській річці Бухтівець, біля села Букове. Висота водоспаду – 8 метрів. Цей водоспад дуже популярний серед туристів, незважаючи на досить складний маршрут.

Воєводин – один з найпотужніших водоспадів Карпат, заввишки близько 9 метрів. Знаходиться в межах державного заказника “Соколові Скелі”. Припускають, що водоспад з’явився в результаті землетрусу, який утворив тріщину в гірській породі.

Шипіт – дуже гарний водоспад, що розташований на висоті близько 800 метрів. Водоспад знаходиться в шести кілометрах від села Пилипець, що на Закарпатті. Також привертає увагу українських та іноземних туристів.

Женецький водоспад – знаходиться на гірській річці Женець, притоці Пруту. Висота водоспаду – 15 метрів. Зазначимо, що Женецький водоспад знаходиться в дуже зручному місці – до нього можна легко дістатися навіть автомобілем.

Манявський водоспад – один з найвищих водоспадів Українських Карпат. Висота падіння води – 18 метрів. Водоспад знаходиться в мальовничому каньйоні. Дістатися до нього дуже непросто, зате ви повністю будете винагороджені красою водоспаду і навколишньої природи.

Related Posts

by
Previous Post Next Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

0 shares