Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

10 дуже сміливих фраз про стосунки та кохання з книг Ірени Карпи

10158
10 дуже сміливих фраз про стосунки та кохання з книг Ірени Карпи

Ірена Карпа – приклад сучасної української жінки, якою може собі дозволити бути не кожна.

Вона має сміливість говорити, що думає, і в цьому проявляє риси характеру, які прийнято вважати чоловічими. Вона не приховує своєї шаленої сексуальності, чим зводить з розуму сотні прихильників. Вона успішна в кар’єрі, при чому у кількох сферах. Ще і до того все вищезгадане не заважає їй бути люблячою та ніжною мамою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 лайфхаків від Григорія Сковороди, як мудро прожити життя

Пропонуємо вам кілька цитат про стосунки і кохання із книг письменниці, журналістки та музиканта Ірени Карпи, які вражають відвертістю та чесністю.

фото Фейсбук Ірени Карпи

***Історії кохання треба обривати там, де вони ще здаються красивими. Бо потім просто стане порожньо. Всі ці повідомлення, рефлексії раптом втратять колишню силу і ти просто страшенно дивуватимешся: куди в сраку зникла ця грьобана Атлантида почуттів?

Bitches Get Everything

***Колективне підсвідоме жіноцтва — то страшенна сила. Фактично — СС. У кожній, хоч як емансипованій і зайнятій кар’єрою телеведучій, топ-менеджерці рекламної аґенції, політичній аналітичці чи мажорітарній акціонерці трубопрокатного заводу живе бодай малий тельбух домашньості, маленькі хатні приємності хоч-не-хоч, а шпортаються об нас і підбивають на дію.

Bitches Get Everything

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іван Марчук: 10 жорстких цитат про Україну, єдиного її громадянина в топ-100 геніїв сучасності

фото Фейсбук Ірени Карпи

***Кохання всього життя на те і кохання всього життя, аби поперек того життя застрягти, як кістка в горлі. Дряпати до сліз за зручної нагоди й нерівного спомину. А особливо сну, коли, здається, вже й забув уже.

З роси, з води і з калабані

***Чоловік – то істота крилата й безмежна, має безліч іпостасей. … Чоловік – це прекрасне створіння, що його нещадно занедбували жінки протягом усієї історії, не складаючи поем його красі і ніжності, а лише підставляючи свої цицьки й паплюжі вирла для оспівання тисячами й тисячами приречених чоловіків…

Фройд би плакав

***Люди з часом чомусь втрачають кращі свої риси і залишаються незмінними у гірших – чудна річ.

Bitches Get Everything

***Його дружина щоранку вставала о сьомій. Всі чотири роки, рівно в сім нуль нуль. І фарбувалася. Він ніколи не бачив її без косметики. Ніколи не знав, коли в неї місячні. Ніколи не чув, аби вона жалілася на біль при них. І ніколи не помічав, щоби вона ходила в туалет.
Героїчна жінка?
Х*й там. Вона однаково йому набридла.

Вона ніколи не спала голою, а завжди тільки в піжамі. Вона ніколи не ходила по хаті в потворних халатах, бігудях чи футболках із розтягнутим горлом.

Вона однаково йому набридла.

Дружина знала, що «важнєй всєво — пагода в доме». Як тільки він десь хоч трохи смітив (ну там, накришив щось біля компа, ляпнув чаєм на поверхню столу, кинув папірець від цукерки), вона відразу все те прибирала. Миттю. Невидимий біоробот. Вона слухала Земфіру.

І однаково йому набридла.

Перламутрове порно

***Для того, щоб жити на повну, не потрібно мати ні статусної пишноти, ні чогось іще, аби заздрим сусідам вилазили очі. Від усього, що маєш, робиш, відчуваєш, треба отримувати насолоду. І вона, хай як це дивно, не збільшується від нагромадженого багатства. Адже можна й у виняйнятій хаті пофарбувати стіни в той колір, у який хочеш сам, а не хтось, можна жити без меблів і пити дороге вино, не мати авто, але потрапляти велосипедом у такі місця, котрі іншим і не снились. Головне ж, ти знаєш, робити все з власної волі. Тоді це правильно і морально. А ламати себе - найбільший з гріхів.

З роси, з води і з калабані

***У стосунків є характерна властивість - ставати звичкою. Звички бувають шкідливими чи корисними, як от обливання крижаною водою. Але поганих завжди більше. І тримаються вони міцніше. Маскуються під невід'ємну частину особистості.

Фройд би плакав

***Коли ти закоханий, то за*цяні сходи на міст через дорогу видаються тобі «атмосферною родзинкою цієї барокової приморської архітектури». Просто затискаєш ніс – і все. Головне – другою рукою затиснути шматок бажаної плоті. Найчастіше це долоня. Ну, хоч щось.

Bitches Get Everything

***...витіснені бажання - страшна річ. А ще страшніші бажання, які ніяким дивом не витісниш, не викорениш і не викорчуєш. І страшні ті люди, що не здатні бажанням опиратися...І прекрасні ті люди, що можуть ще в зародку катастрофи сказати всім параноїдальним потягам і отруйним стосункам "Ні, мать вашу"!

Фройд би плакавLoading...