Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Українець відкрив найменшу кав’ярню у Варшаві: фото кафе на 6 квадратних метрах, яке вразило соцмережі

3823

Сьогодні ми поговоримо про несподіваний, на нашу думку, рекорд у польській гастрономії. Киянин, що прибув до Варшави з дружиною, яка отримала тут роботу, місяць тому умудрився на 6 квадратних метрах задіяти кавовий бар. А у Польщі, принаймні, до цього часу, найменшою кав’ярнею вважався заклад на 15 кв., передає “Польське радіо“.

Олег Яровий навіть не дуже й рекламує свою міні-кав’ярню Dobro&Dobro. Espresso bar, що неподалік Посольства України у Варшаві, за нього це роблять захоплені відвідувачі у соціальних мережах, яким до вподоби такий оригінальний заклад. Олег зізнався, що якби не друзі та родичі, невідомо чи й вдалося б зібрати кошти на бізнес і подолати усі відповідні процедури для відкриття власної підприємницької діяльності.

До Варшави київське подружжя приїхало не від біди чи безробіття, вони вирішили щось змінити у своєму житті. Чому зупинилися саме на кав’ярні? Бо Олег, на відміну від дружини, не дуже знає іноземні мови.

Чи справді Олегу належить найменша у Польщі кав’ярня, ми дізнаємося згодом, - думаю на неї звернуть увагу місцеві ЗМІ, а відвідувачі впевнені – це найменший заклад у столиці.

А що ж говорять ті, хто вже побував у міні-каварні Dobro&Dobro. Espresso bar ?

- Задатки на успіх є, може ж не кожний обов’язково хоче розсиджуватися за столиком, може просто хоче взяти каву і якийсь український зефір та й й піти далі. Кава у цього продавця смачна, свіжа і у порівнянні з кавовими мережами краща ціна. Бар справді маленький, але тому й камерний і затишний, мила атмосфера, усміхнений продавець, тут просто приємно, - каже клієнтка.

Переконана відвідувачка Клаудія, а Аґнєшка, несподівано, додає:

- Успіх завжди з цього може бути, але б хотіла, аби той, хто прибув з України і взявся працювати в гастрономії, врешті дав нам справжній київський торт, якого у нас немає і ніде не можна його тут знайти ! Хай привезе! – наполягає Аґнєшка.

Отже, киянин відкривши оригінальний бізнес у Варшаві, отримав колосальний досвід задіяння власної підприємницької діяльності у країні над Віслою.Loading...