Modern Ukraine

Be the story, be the change

Інтелектуальний лайфстайл онлайн-журнал

facebook twitter

Футболки, які багато про тебе скажуть: стань стильною рекламою української мови і допоможеш дітям

Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» дав нову можливість всім бажаючим зробити дві добрі справи одночасно: підтримати українську мову та зібрати гроші для ВІЛ-позитивних дітей.

Все, що потрібно зробити – це купити дуже стильну футболку з колекції «Твоя мова» та носити її, таким чином ставши промоутером і обличчям української мови. Гроші, які будуть сплачені за футболку (300 грн) підуть на лікування діток.

Нову колекцію проект Fashion AID Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» випустив до Дня української писемності та мови, який відзначається 9 листопада.

Футболки створив дизайнер Святослав Кобзенко, який втілив свою ідею, спираючись на літери та літеросполучення, яких немає у жодній іншій мові, крім української. Їх вже викладено на сайті fashion-aid.in.ua в розділі «Твоя мова», щоб кожен охочий міг заздалегідь уподобати свій дизайн.

П’ять футболок із зображенням літер та літеросполучень розкривають унікальні особливості української мови, які позиціонують її як сучасну, модну, привабливу та сексуальну: «Є – вона чуттєва, твоя мова», «ЙО – вона модна, твоя мова», «Ї – вона унікальна, твоя мова», «ЬО – вона м’яка, твоя мова», «Ґ – вона вибухова, твоя мова». Всі футболки представлені у трьох варіантах: білі літери на чорному тлі, чорні літери на білому тлі та кольорова графіка на білому тлі.

Концепт «Твоя мова» Святослав Кобзенко оприлюднив ще 13 років тому, коли він взяв участь у конкурсі соціальної реклами Young Creative Award на тему «Я українець». Цей конкурс, спрямований на молодих креаторів, проводило міжнародне рекламне агентство Adell Saatchi&Saatchi. Тоді ця ідея, реалізована як серія білбордів для кампанії зовнішньої соціальної реклами, отримала широкий розголос та навіть була визнана кращою роботою у конкурсі соціальної реклами Київського міжнародного фестивалю реклами у 2004 році. Та незважаючи на це не отримала свого втілення у реальному житті.

Проте за останні роки значущість цієї кампанії стрімко зросла, позаяк сьогодні заклик до українців «Говоріть рідною мовою!» рівнозначний заклику захищати своє життя та здоров’я.

Дізнатись більше про проект можна на сайті www.fashion-aid.in.ua.

Офіційна сторінка на Facebook: www.facebook.com/FashionAidUkr.

Офіційна сторінка в Instagram: #Fashionaidukr.Loading...